Otomobil Videoları

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Enerji içeceği sponsorluğu yok, 1000 hp dört çeker arabalar yok, hidrolik el freni yok, özel asfaltlı pistler yok. Sadece 170 hp civarı olduğunu düşündüğüm AE86, LSD, Irohazaka Touge ve bir Japon abimiz var.
İzlemeye doyamıyorum bu videoyu.
(3:37'de bariyeri kesmesi der ve susarım)
Bu videodaki kişi ileride Japon efsanelerine konu olacaktır :D . YouTube aleminde daha başarılı bir sürüş videosu zor bulunur.Kişinin anonim olması olayı daha bir gizemli kılmakta :)

Tepkiler: Kagan ve fujiwara

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Adını otomotiv tarihine altın harflerle yazdırmış bir efsane; W124. Safkan mühendislik, safkan mekanik kokan bir araba.
Gelmiş geçmiş en güzel 2 arabadan biridir benim için (Diğeri de W140) :) Burada da geliştirme sürecini görüyoruz;

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Harbiden arabanın hakkını vermiş adam.

Ülkemizdeki s2000 sahiplerinden bazılarına bu videoyu izletip işte bu arabanın en keyif verici hali böyle viraj kovalamakla oluyor ve böyle çok daha fazla keyif alınıyor demek lazım.

Videoyu da izletmeye başlamadan önce o hız göstergesinin de mph olduğunu da söylemek gerekebilir.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Harbiden arabanın hakkını vermiş adam.

Ülkemizdeki s2000 sahiplerinden bazılarına bu videoyu izletip işte bu arabanın en keyif verici hali böyle viraj kovalamakla oluyor ve böyle çok daha fazla keyif alınıyor demek lazım.

Videoyu da izletmeye başlamadan önce o hız göstergesinin de mph olduğunu da söylemek gerekebilir.

budur be. muhteşem.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
budur be. muhteşem.
Adam m4 kovalıyor yani denilecek bir şey yok adama, araba da zaten bu iş için biçilmiş kaftan.

Yıllardır arasıra açıp izlerim bu videoyu, bu gece de aklıma geldi izleyeyim dedim ve burada var mı yok mu veya attım mı hatırlamıyorum diye atayım dedim :)

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
  • Haha
Tepkiler: Ugur

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Bu araba değil, bu bir sanat eseri...

Duygularını bastırmakta güçlük çekip bu arabayı neden alamıyoruz diyeceklerin videoyu izlemesini tavsiye etmiyorum.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
1988 BTCC Brands Hatch Any Rouse ve Soper karşılaşması.Rouse'un otomobili bir tık daha açık ayarda yarışılmış.İzlemesi zevkli bir yarış 500+ RWD makinelerle.

Son düzenleme:

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
(Yurt dışında olduğumdan dolayı Silvia konusu biraz gecikecek. O bittikten sonra AE86'nın motorsporları başarılarını yazacağım. Onun için ufak bir teaser olsun bu.)
1987 Silverstone BTCC AE82 vs AE86
Düzlükten önceki virajda iki tekere kalkmasını saymıyorum bile... Basit bir Corolla diyenlere müthiş bir kapak olmuş.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım