MiTo almayı düşünüyorum bilgilendirir misiniz?

bros172034

Takipçi
18 Eyl 2020
3
3
20
22
İstanbul
ALFA MiTo 1.4 T MultiAir TCT Sportivo bu modeli inceledim ve çok hoşuma gitti. Bu modelin kronik sorunları var mıdır? Birde şuan kullananlar veya daha önce kullanmış olanlar memnun mu? Şimdiden teşekkürler.

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Selamlar, aracimin konusu olan warm hatch | alfa romeo mito basligina bakmani tavsiye ederim.

Direksiyon aci sensoru ve multiair baslica kronikleridir.

Mito'nun en onemli ozelliklerinden biri 4 pistonlu brembo frenleridir. Ama 135hp lik tct modelinde bu pek bulunmaz. 170lik qv modeli in tct versiyonu cok nadir olsa da bulunabilir. Ona yonelmeni tavsiye ederim.

bros172034

Takipçi
18 Eyl 2020
3
3
20
22
İstanbul
Selamlar, aracimin konusu olan warm hatch | alfa romeo mito basligina bakmani tavsiye ederim.

Direksiyon aci sensoru ve multiair baslica kronikleridir.

Mito'nun en onemli ozelliklerinden biri 4 pistonlu brembo frenleridir. Ama 135hp lik tct modelinde bu pek bulunmaz. 170lik qv modeli in tct versiyonu cok nadir olsa da bulunabilir. Ona yonelmeni tavsiye ederim.
İlk aracım olucak o yüzden ailemin 170 beygire pek sıcak bakıcağını düşünmüyorum. Birde yarı otomatik veya otomatik araç düşündüğüm için aralarında 50k'lık bir fiyat farkı var. Bu aracı tercih etmemin sebebi herkesin sürüş zevkini övmesi. Sizce bu fiyatlara en iyi tercih bu araç mıdır?

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,713
1
6,421
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
İlk aracım olucak o yüzden ailemin 170 beygire pek sıcak bakıcağını düşünmüyorum. Birde yarı otomatik veya otomatik araç düşündüğüm için aralarında 50k'lık bir fiyat farkı var. Bu aracı tercih etmemin sebebi herkesin sürüş zevkini övmesi. Sizce bu fiyatlara en iyi tercih bu araç mıdır?
Fiyatlar konusu cok goreceli. Ama surus keyfi gercekten modern bir arac icin oldukca ust seviyede. Ama bence brembo frenler o surus zevkini yasamak icin kritik bir oneme sahip.

İlla otomatik olmasina gerek yok dersen 155'lik tjet versiyonunu da dusunebilirsin.

bros172034

Takipçi
18 Eyl 2020
3
3
20
22
İstanbul
Fiyatlar konusu cok goreceli. Ama surus keyfi gercekten modern bir arac icin oldukca ust seviyede. Ama bence brembo frenler o surus zevkini yasamak icin kritik bir oneme sahip.

İlla otomatik olmasina gerek yok dersen 155'lik tjet versiyonunu da dusunebilirsin.
Teşekkürler bu araçta karar kıldım ilk tercihim yarı otomatik ama temizlik açısından aradığım aracı bulamazsam 155'lik bakıcam.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım