Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Volkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden biri olan Caddy’nin beşinci nesli Şubat’ta Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.
Sınırsız çok yönlülüğüyle farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Caddy’nin beşinci nesli, tamamen yenilenen özellikleriyle şimdi binek araç beklentilerine de cevap veriyor. MQB platformunda üretilen ilk Caddy olması nedeniyle tamamen yeniden tasarlanan model, iç mekan ve yükleme alanlarındaki önemli artış, yeni teknolojileri, konfor ve güvenlik özellikleriyle sınıfının en iddialı modeli olmaya devam ediyor.
Tüm bu yeniliklerle, Caddy’nin bilindik ve beğenilen DNA’sına da sadık kalmayı başaran Yeni Caddy Şubat ayında Türk tüketicilerle buluşacak.
Hiç olmadığı kadar dijital
Yeni Caddy, bugüne kadarki en dijital Caddy. Dijitalleştirilmiş yüksek teknolojiye sahip ön konsol, genişletilmiş iç mekanın etkisiyle konfor seviyesini en yüksek noktaya taşıyor. Gösterge paneli ve kontrol elemanları tamamen yeniden tasarlanan Yeni Caddy’de, donanım...

Okumaya devam et...

diablo1905

Profesör
17 Şub 2020
396
958
2,195
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Bir VW'i tasarım olarak bu kadar beğeneceğimi hiç düşünmemiştim. Ford Transit Connect iyiydi tasarim olarak ama satmadı Courier gerisinde kaldı. Yeni Peugeot Rifter da bayağı iddialı geldi ama bu da çok iyi olmuş

İnşallah hâlâ makas ile gelmiyordur. VW tarafında alt yapı genelde vasat, torsiyon vs gırla ama makas nedir abi ya traktör römorku mu bu

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,355
7,196
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Bir VW'i tasarım olarak bu kadar beğeneceğimi hiç düşünmemiştim. Ford Transit Connect iyiydi tasarim olarak ama satmadı Courier gerisinde kaldı. Yeni Peugeot Rifter da bayağı iddialı geldi ama bu da çok iyi olmuş

İnşallah hâlâ makas ile gelmiyordur. VW tarafında alt yapı genelde vasat, torsiyon vs gırla ama makas nedir abi ya traktör römorku mu bu
Arka camlara bile el atmadıklarına göre süspansiyon sistemi değişmemiştir

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Arka camlara bile el atmadıklarına göre süspansiyon sistemi değişmemiştir
Torsiyon + sarmal yaylar var. Yaprak yaylar yok artık. Daha rijit ve daha konforlu olacak deniyor.

Bayılıyorum süspansiyon sistemi araştırmaya 🤣

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Süspansiyona el atıp arka camlara el atmamaları ilginç olmuş. Artık ticariler mpv haline geldiğinden arka camların hâla açılamaması pek kabul edilebilir değil.
Onunla ilgili bir şey bulamadım. Tüm karoser tiplerinde de durum aynıysa hiç iyi değil tabi. Ayrıca 122 hp 320 nm torka 2 litre motoru hala yadırgıyorum. İleride Ford ile yaptıkları ticari araç iş birliğiyle belki 1.5 ecoblue 8 ileri tam otomatik güncellemesi alır.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Onunla ilgili bir şey bulamadım. Tüm karoser tiplerinde de durum aynıysa hiç iyi değil tabi. Ayrıca 122 hp 320 nm torka 2 litre motoru hala yadırgıyorum. İleride Ford ile yaptıkları ticari araç iş birliğiyle belki 1.5 ecoblue 8 ileri tam otomatik güncellemesi alır.
Ecoblue Psa nin değil mi onlarla anlaşabilirler mi🤔

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ecoblue Psa nin değil mi onlarla anlaşabilirler mi🤔
Hayir 1.6 tdci euro 5 psa motoruydu. Euro 6 ile gecilen 1.5 tdci ve 1.5 ecoblue Ford'un kendi motoru. Tabi ortak noktalar muhakkak vardir neticede aldigi, ogrendigi teknolojileri markalar daha sonra kendi uretimlerinde de gelistirerek kullanabiliyor.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım