Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Aramıza KATIL hem destek ol hem de Otopark ayrıcalıklarına sahip ol  https://www.youtube.com/channel/UCGoi3UGQQUd5sEndnoDmC6Q/join
Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@sinan 'ın heves ve çaresizlik arasındaki o kalpli bakışları her şeyi anlatıyor. Yakında kullandırmayın kardeşim bana şu makineleri diye isyan edecek herhalde. Kaç para yahu bir Rs6 saralım hemen 😅

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@sinan 'ın heves ve çaresizlik arasındaki o kalpli bakışları her şeyi anlatıyor. Yakında kullandırmayın kardeşim bana şu makineleri diye isyan edecek herhalde. Kaç para yahu bir Rs6 saralım hemen 😅

çok fena makinaydı ama :(

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Neyse ki sürekli test arabası kullanıyor. Clio genellikle kapıda yatıyordur muhtemelen. Ama bir gün bu işi bırakırsa o zaman sudan çıkmış balığa döner :D
Bir benzeri teknoloji editörlerinde var bir ara kendi telefonumu kullanamıyordum @Alcantara 'da o şekildir büyük ihtimalle. Pahalı telefonları bilgisayarları kartları dene sonra elindekine düş. Neyse buna da şükür hepsinden memnunum :D

• Haha
Tepkiler: Cenk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bir benzeri teknoloji editörlerinde var bir ara kendi telefonumu kullanamıyordum @Alcantara 'da o şekildir büyük ihtimalle. Pahalı telefonları bilgisayarları kartları dene sonra elindekine düş. Neyse buna da şükür hepsinden memnunum :D
Tabi ki her halimize çok şükür. Hiç olmamasından daha iyi neticede :D Ama insanın algıları da karmaşaya uğrar herhalde. Böyle makineleri sürekli kullanıp alışıp ondan sonra kendi sahip olduğun şeyi kullanmaya başlayınca ' Tamam. İyiydi, güzeldi yeter bu kadar şaka. Nerede benim RS6 ' demeye başlar herhalde insan. Tam şizofrene bağlamalık bir durum.

Teknoloji işi tabi biraz daha farklı muhtemelen. Cep telefonunda açıkçası benim 3.5 liralık mi 9T'yi bırakıp çok pahalı bir android kullanınca öyle vay be efekti olmuyor bende. Benimkine dönünce yadırgamıyorum öyle pek. Belki bilgisayarda o sıkıntı oluyordur. Bilmem kaç GB'lık üst seviye ekran kartlı mis gibi makineden güncelleme desteği bile kesilmiş adını unuttuğun ekran kartlı bilgisayara dönmek fark ettirir kendisini :D Ama araba işi başka aga. Ferrari, RS6 nerede clio nerede. Kapı koluna dokunduğun andan itibaren şizofreni başlar insanda ahdhad :D

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım