Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Fransız otomobil üreticisi Peugeot, marka kimliğini yeniledi. Peugeot yaptığı açıklamada yeni logosunu ve showroom konseptini tanıttı.

PSA ve FCA ortaklığı ile kurulan Stellantis yeni otomotiv şirketi ile beraber markalar yeni atılımlarına başladı. Peugeot marka kimliğini yenilerken gerek dijital gerek fiziksel ortamda şirketin marka kimliğini yeniden belirleyecek. Yeni Peugeot logosu, şirketin tarihi boyunca taşıdığı 11’inci logo ile karşımıza çıktı. Yeni logo da oldukça minimalist ve zarif bir tasarıma kavuşurken ‘Peugeot aslanı’ çok daha etkileyici bir görünüme kavuşmuş. Logo da yine sade bir şekilde Peugeot yazısı mevcut.

logo-peugeot-2021-2-300x169.jpg

Peugeot yeni marka kimliğine geçişi konusunda da oldukça hızlı davrandı. Fransız markanın resmi web sitesi, sosyal medya kanalları, showroom’lar ve pazarlama materyallerinde artık bu yeni logoyu göreceğiz. Yeni marka kimliği ile tabi ki araçların üstündeki...

Okumaya devam et...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
zamanında forum'a dadanan pejo botlarını sevindirecek yazı bu olsa gerek.
hikayelerde, çizgi filmler'de ormanın kralı kimdir ? aslan eee o zaman yolların kralı kim peugeot yani aslan geliyor aslan çekilin yoldan, yol vermeyene affetmez her an saldırabilir sonuçta aslan pejo . :) :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Fransız feodalliğinin simgesi ordu arması dünyanın sayılı askeri birliklerinden olan fransız süvarilerinin bayrağında aslan vardı. Güzel seçim oyna devam

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Yeni amblem gerçekten çok güzel oldu umarım amblem ile birlikte tasarımlar ve motor seçenekleri daha atik bir hale gelir zaten şuanda gayet başarılı ama amblem seviyeyi gerçekten aşırı yükseltti.

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
yakın zamanda sıfır peugeot alanlar üzgün. Yakın zamanda iddialı lansmanlar da yaptılar. Logoyu da bunlarla birlikte duyursalar daha etkili olurdu sanki.
Sabah kahvaltı yaparken haberi okudum bende. İlk aklıma gelen bu oldu. Acaba yeni amblem satışı yaparlar mı dışarıdan yan sanayi vs gibi. Olursa tutkunları alır gibi geliyor.

ozanckl

Profesör
28 Nis 2019
201
1
305
1,385
31
Marka
Ford
Ben beğenmedim yeni logoyu. Bundan önceki daha güzeldi bence. Bu halde aslanın eline nasıl bayrak tutuşturayım 😀

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,363
2
2,945
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Ben logodan çok aslında gece modu gibi olan yeni siyah temalı dizaynı beğendim. Mavi gri showroom’lara göre bu tarz bayağı güzel görünüyor bence.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım