Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Türkiye’nin ilk serbest dolaşımlı araç paylaşım markası olan MOOV, uygulama üzerinden “Fırsat Aracı” seçeneğini kullanıma sundu.
Geçtiğimiz yıl uygulama üzerinden araçları filtreleme ve radar özelliğini geliştiren MOOV, bu defa da “Fırsat Aracı” başlığında beş seçenek geliştirdi. MOOV, aplikasyon üzerinde oluşturduğu fırsat aracı menüsü altında “Yıkama Noktasına Bırakma Fırsatı”, “Yakıt Fırsatı”, “Yürüme Fırsatı” seçenekleri sunuyor ve MOOVER’larla birlikte hizmetini geliştirmeye devam ediyor. Marka, fırsat aracı seçeneği altında MOOVER’lara 60 TL’ye varan indirimli kiralama avantajı sunarken operasyonel yükünü hafifleterek markaya katkı sağlayacak özellikler geliştiriyor.
MOOV’un geliştirdiği fırsat aracı kurguları MOOVER’lar tarafından da çok sevildi. Fırsat araçları MOOVER’lar tarafından her gün bine yakın kez kullanılıyor. Böylece MOOVER’lar da ekosistemin bir parçası oluyor ve operasyon yükünün sürdürülebilirliği sağlanıyor.
MOOV aracını anlaşmalı yıkama noktasına...

Okumaya devam et...

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Kiralama sonundaki fotoğraf kısmı için ücretsiz 3 dakika vermeleri daha habere değer benim için. 13. Dakikada sonlandırdığım kiralamaya 3 dakika süren kiralama sonu işlemleriyle 1 dakika aşım için 30dk ücreti ödedikten 3 gün sonra gelmişti :D

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Tiktak hala daha avantajlı benim kullanımıma göre.15dk/5 km benim için çok az,paket alayım diyorum 1 saat 50 km ye 90 lira diyorlar,baz donanım manuel clio için.Tiktakta Astra 1.5 dizel otomatik,80 liraya 50 km yol yapmışlığım var,bu durumda tabii ki Moov 2. seçeneğe kalıyor.Ben kısa sürede çok km yapıp aracı saat bakımından az kullanıyorum,bu yüzden hala tiktak benim için daha avantajlı,umarım bu çizgilerini bozmazlar çünkü sık sık kullanıyorum.Her iki şirketin araçları da temiz lakin tiktakta geçen gün 301 kiraladım 2021 model,henüz 1500 km deydi içi dışı pırıl pırıldı.Bu beni memnun etmeye yetti,dakikalık fiyatını düşürüp bir de kampanyaları arttırsalar rakipsiz olur Tiktak bence.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Tiktak hala daha avantajlı benim kullanımıma göre.15dk/5 km benim için çok az,paket alayım diyorum 1 saat 50 km ye 90 lira diyorlar,baz donanım manuel clio için.Tiktakta Astra 1.5 dizel otomatik,80 liraya 50 km yol yapmışlığım var,bu durumda tabii ki Moov 2. seçeneğe kalıyor.Ben kısa sürede çok km yapıp aracı saat bakımından az kullanıyorum,bu yüzden hala tiktak benim için daha avantajlı,umarım bu çizgilerini bozmazlar çünkü sık sık kullanıyorum.Her iki şirketin araçları da temiz lakin tiktakta geçen gün 301 kiraladım 2021 model,henüz 1500 km deydi içi dışı pırıl pırıldı.Bu beni memnun etmeye yetti,dakikalık fiyatını düşürüp bir de kampanyaları arttırsalar rakipsiz olur Tiktak bence.
Hocam anladığım kadarıyla bu uygulamaları sık sık kullanan birisisiniz. Merak ettiğim bir şey var. Başkasının yaptığı hasarın size kalması gibi bir durum oluyor mu?

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Hocam anladığım kadarıyla bu uygulamaları sık sık kullanan birisisiniz. Merak ettiğim bir şey var. Başkasının yaptığı hasarın size kalması gibi bir durum oluyor mu?

Hayır olmuyor,aracın yanına gidip kiralamayı başlatmadan önce 15 dakika süre tanınıyor hem araca ulaşmanız hem hasar kontrolü konusunda.Sonra yanına geldiğinizde gözle hasar kontrolü yapıp varsa hasarı bildiriyorsunuz,öyle başlatıyorsunuz kiralamayı.Böylelikle hem hasarı bildirip vatandaşlık görevimizi yerine getiriyoruz,hem de hasarı bizim yapmadığımız tescilleniyor.Kiralama bitince hasar yoksa hasar oluşmadığı işaretleniyor,birkaç soru cevaplanıyor,aracın 4 tane fotoğrafı çekiliyor ve mesuliyet sizden çıkmış oluyor.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
fiyatlar kesinlikle biraz düşmeli mini cooper kullanmak güzel ama dakikasına 2 lira vermek koyuyor biraz :D

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
780
1,494
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Moov kullanıcıları tiktak a dua etmeli. Rakip olmasa aç gözlü moov yönetimi soymaya devam edecekti insanları. Her ay zam her ay zam. Rezalet bir durum hal almıştı artık. Defalarca şikayet ettim. Umurlarında olmadı. Makul fiyatlı rakip gelince mecburen fiyat konusunda bir reaksiyon aldılar.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Moov kullanıcıları tiktak a dua etmeli. Rakip olmasa aç gözlü moov yönetimi soymaya devam edecekti insanları. Her ay zam her ay zam. Rezalet bir durum hal almıştı artık. Defalarca şikayet ettim. Umurlarında olmadı. Makul fiyatlı rakip gelince mecburen fiyat konusunda bir reaksiyon aldılar.

Tiktakın en güzel yanı 200 km ye kadar sadece dakikalık ücret alması,bunu bozdukları an kullanmayacağım.MOOV'u en büyük bırakma sebebim buydu,15 dakikaya 5 km veriyor,15 dakika içinde daha fazla km yaparsan km başı 1.50 lira alıyor bu nedir yani.Araç çeşitliliği de çok az,tamam sistemleri güzel,arabalar yeni ama niteliksiz arabalar ve çok yüksek fiyatları var.Tiktakın şuanda yapması gereken tek şey dakikalık fiyatlarına indirim yapması ya da daha çok kampanya yapması.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım