AUDI A3 8V 2014 ÖN SİNYAL LAMBASI DEĞİŞİMİ YARDIM İSTİYORUM

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Herkese merhaba,

Kafamda uzun süredir yer etmiş bir soru var ancak daha tam olarak yapamadım planı o yüzden önce buraya danışmak istedim cumartesi günü de bu işle uğraşacağım.

2014 model Audi A3 sahibiyim ambiente paket. Araçta bütün aydınlatmalar led ancak ön sinyal farları hala halojen ve bu durum benim çok sinirimi bozmakta.

Daha önce ilgilenmiş olan arkadaşlar varsa eğer bana bu konuda yardımcı olabilir mi? Daha önce attraction pakette çok rahat bir biçimde sinyal farlarına erişim sağlıyordum ancak bu sefer biraz zor gibi sanırım erişim sağlamak. Daha önce eğer bu konuyla uğraşmış yada bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi? Ön sinyalleride led yaparsam amacıma ulaşacağım sonunda :) .

Aşağıda da nasıl durduğu hakkında bir fotoğraf paylaşmak istedim.

Ayrıca sinyal farlarının tipi ne oluyor t3 led mi bilmiyorum doğrusu.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 33942

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
896
1
1,710
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Osram car bulb finder diye aratırsanız aracınız için uygun ampül tipini bulabilirsiniz. A3 sinyal montajı konusunda bilgim yok fakat bu şekilde yardımcı olmak istedim.

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Osram car bulb finder diye aratırsanız aracınız için uygun ampül tipini bulabilirsiniz. A3 sinyal montajı konusunda bilgim yok fakat bu şekilde yardımcı olmak istedim.
Aynen buldum lambayı siparişte ettim bakalım çarşamba gelince montajını yapacağım. Video çekip atarım buraya. Bu arada ampul türü
PW24W
diye bir şey. Youtube'da bir video buldum düşündüğümden daha kolay bir biçimde takılıyor.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
896
1
1,710
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Aynen buldum lambayı siparişte ettim bakalım çarşamba gelince montajını yapacağım. Video çekip atarım buraya. Bu arada ampul türü
PW24W
diye bir şey. Youtube'da bir video buldum düşündüğümden daha kolay bir biçimde takılıyor.
Hayırlı olsun. Gelişmeleri bekliyoruz. Eminim çok güzel duracaktır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım