alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,444
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sıfır araç fiyatlarına 'güncelleme' gelmeye başladı zaten. Tam kapanma sonrası güzel açılacağız 😊

A

Aydingokce

Ziyaretçi
Ya haydi vergisiz baz fiyata göre basamaklı bir ÖTV sistemi getirildi. Bari bu basamaklar enflasyona göre güncelleme görse. Geçen yıl 130.000 lira olan %50-%80 geçiş sınırının bugün bir geçerliliği kalmadı.

mtht

Mehmet
Senkromeççi
13 May 2021
15
10
70
37
izmir
Araçların fiyatları sürekli artıyor, işin garibi araç da yok piyasada. Yasaklar başladığından beri araştırıyorum piyasada araç yok. Bazı sitelerde de araçların kasıtlı olarak satılmadığını, gelecek zamla birlikte bayilerin kasıtlı zamlı satmak istediğini okudum. Yasak kalkınca bir iki bayiyi ziyaret edeceğim izlenimlerimi paylaşırım.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Artacak, notere gidersin nöbetçisini ararsın, arabaya bakacaksın yasak var izin alman gerek, esnafsan evde oturuyorken giderin var araba almakta tereddüt yaşarsın, ustaya baktıracaksın sanayi kapalı. Bütün bunlar varken araç almak en iyi dönemdi-yani kapanma dönemi- evet bu dönemden sonra bayağı bir artacağını pik yapacağını düşünüyorum.Şu an zaten en düşük seviyseinde son 3-4 ayı takip edenler kapanma sürecinde en düşük fiyatları gördüklerini rahatlıkla söyleyebilir.

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
782
1,495
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
Artacak, notere gidersin nöbetçisini ararsın, arabaya bakacaksın yasak var izin alman gerek, esnafsan evde oturuyorken giderin var araba almakta tereddüt yaşarsın, ustaya baktıracaksın sanayi kapalı. Bütün bunlar varken araç almak en iyi dönemdi-yani kapanma dönemi- evet bu dönemden sonra bayağı bir artacağını pik yapacağını düşünüyorum.Şu an zaten en düşük seviyseinde son 3-4 ayı takip edenler kapanma sürecinde en düşük fiyatları gördüklerini rahatlıkla söyleyebilir.

Benim anlamadığım şey, kapanma sürecinde patır patır araç satılması. Malum sarı sitede listemde ekli araçların bir çoğu kapanma sürecinde gitti ve dediğiniz gibi fiyatlar coşuyor.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım