En Son Ne Aldınız?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,187
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
şu renk şu model bir soba
1632160766480.png

mazda323hb

Profesör
27 Eki 2018
219
300
1,335
Denizli
Marka
Peugeot
:D
Yok abi ön iki koltuk çok deforme olmuştu, tamire de kimse yanaşmadı kumaşlar presli falan dediler. Bizde sıfır gibi bulunca aldık.
Eskilerini oldurabilirsek simülasyon seti gibi düşüncemiz var orda kullanmayı düşünüyoruz

Şimdi aklıma geldi airbagleri sormak hiç aklımıza gelmedi. Eski koltuktaki airbagler orijinal. Yeni aldığımıza takabiliriz heralde

Son düzenleme:

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
image5-1-scaled.jpg

Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad.

Yılların klavye mouse oyuncusu olarak gamepad ile oynamanın tadını aldıktan sonra PC için uygun yollu bi gamepad arayışına girdim ve Monster ile karşılaştım. Malzeme kalitesi ve tuşların hissiyatı güzel, dandik bir cihaz hissiyatı yok. Boyutu eli büyük olanlar için küçük gelebilir ancak onun dışında ideal, uzun süreli kullanımda eli ağrıtmıyor.

PC'ye kablo ile bağlandığında doğrudan Xbox 360 Controller olarak görünüyor. Cihaz ilk çıktığı zamanlar bluetooth ile bağlanma sorunları varmış Xinput ile değil sadece DirectInput ile çalışıyormuş çözüm olarak firmware güncellemesinin gelmesiyle kablosuz olarak da Xbox One Controller şeklinde çalışabiliyor artık bu konuda sıkıntı yok. Gücü orijinal Xbox One Controller'a yetmeyenlere güzel bir alternatif.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
250tl V Power benzin ( artık ortak oldum)
Würth Benzin enjektör temizleyici
Würth Motor temizleyici
Divortex Red Storm 500ml demir tozu
Dandik jant fırçası
2x Oral B pilli diş fırçası
Oral B Cross Action yedek fırça
2x Futaba S3003 Servo
RC nitro yakıt ve hava filtresi
2x RC nitro bujisi
Ofisel Alpha Fab1 Gri oyuncu koltuğu
Accent için v kayışı,oem gergi rulmanı,oem krank kasnağı,alternatör gergi somunu

Son düzenleme:

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
891
1
1,688
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Motul dpf clean reiniger. Aracım son zamanlarda çok sık pasif rejenerasyon yapıyor. Motul ürünlerinden insanlar memnun olduğu için ben de aldım. Henüz gelmedi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım