HABER Benzine yılbaşı zammı geldi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sinasi

Profesör
18 Eyl 2016
154
107
1,135
Adana
77N6pW.jpg

Şu istatistiği gördükçe deliriyorum . Almanya gibi bir ülke adamlar araba dünya devlerinden 6-7 tane dünya çapında markaları var ve kullandıkları makam araba sayısına bak. Keza japonya ve fransada elle tutulur gelir kaynakları var biz neyimize güveniyoruz . Ağalar 1m luk arabalara biniyor bu paranın suyu nerden geliyor anca halktan vergi alırlar. Yakında donumuzuda isterler .

kozmonot

Asfalt Kurutucu
22 Kas 2016
9
6
595
İyi ettin, maalesef öyle bu kişilere ne kadar anlatsan da anlamıyorlar anlamak istemiyorlar. Görüşleri tek bir yöne ve partiye ebediyen sabitlenmiş, hepimiz adına en korkutucu olan da bu.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Beyler 1 Ocak'tan itibaren gelecek yeni akaryakıt fiyat tahminlerini alayım? Düz 5.5 yapsınlar, bizde rahatlayalım onlarda.

certac

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
10
15
595
Global olarak mı? PArdon ben niye global in en fazla vergi ödeyeniyim?Ben Globalin babası mıyım? En lider ülkesi miyim? Bende parti üyesi değilim.Ama aklım başımda konuşuyorum:)

certac

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
10
15
595
O Tesla burada satılsın aracın 4 katı vergi alınır.Sonra garibanlar kendi aracımızı yapıyoruz diye sveinip dursunlar....Yapılsa ne olur ya da akıllıca mı olur ? Bmw nin 4 katı arabadan kar eden bir vergi sistemi varken ucuz araba yapıp satmak ne kadar akıllıca?

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Model 3 videosu izliyorum 1 saattir, aşık oldum yahu arabaya, eğer devlet uyanıklık yapmazsa çıktığında alırız biz, sıfır yeni kasa 320i alma planlarımız vardı şu an tamamiyle fikrim model 3'e döndü.

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
Parasi olmayan binmesin beyler reis kendi icin mi yapiyo masraflar var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Doğru söylüyo parası olmayan yumurta tavuk falanda yemesin, ekmekte yemesin onlara da zam keyfi gelmiyo ya masraflar var.

cihatemre

Profesör
20 Ara 2016
226
63
1,035
Ecevit donemini bilemyenler konusur tabi elinde 3 milyarlik iphoneleriyle levent kircanin meshur zam skecleri vardir iste o skecler o doneme denk gelir acin bakin eski turkiyeye siyaset yapma derdim yok ama durum belli ulkede gram enerji kaynagi yok nukleer enerjiye bile insanlar karsi iken bu tekne nasil yuruyecek ? Siyaset bilimi mezunu olarak soyluyorum ki realist olmak lazim hamaset bizi bi yere goturmuyor

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ecevit donemini bilemyenler konusur tabi elinde 3 milyarlik iphoneleriyle levent kircanin meshur zam skecleri vardir iste o skecler o doneme denk gelir acin bakin eski turkiyeye siyaset yapma derdim yok ama durum belli ulkede gram enerji kaynagi yok nukleer enerjiye bile insanlar karsi iken bu tekne nasil yuruyecek ? Siyaset bilimi mezunu olarak soyluyorum ki realist olmak lazim hamaset bizi bi yere goturmuyor

Aaallahhtan siyaset yapma derdin yok. Olsa napardık kimbilir. Realist olmak lazımsa benzinin varil fiyatı her geçen gün düşerken bizde artıyor. Döviz son 1 senede 1 lira arttı, ama enerji kaynağı olsa böyle olmazdı. Zaten Rahmetli Ecevit öteki taraftan dolara mazota müdahale edip duruyor öldü gitti hala karışıyor buralara

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
ecevit dönemini biliyorum şuandan kötü değildi. elimde 3000tl'Lik telefon yok ayrıca olabilir de donanımlı biriyim iyi para kazanıyorum ama bu yine de beni bu olanları görmezden gelmeme sebep olmuyor. eski türkiye ne yahu? yeni devlet mi kurdunuz ahali?

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
ben artık zam haberlerinin ardından parliament'imi -uzun hem de hee- yakıyorum ve bi duman çekip diyorum ki;
"banane emenike cebinde evine ekmek götürecek parası olmayıp bunları destekleyen adam düşünsün bunları"
çok zenginim yaa
alıştık artık bunlara
savaş var savaş 99 yılından beri vergileri almalarının sebebi suriyede'ki savaş uashdasuhdasuhdua
paracık lazım devlete

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
ecevit dönemini biliyorum şuandan kötü değildi. elimde 3000tl'Lik telefon yok ayrıca olabilir de donanımlı biriyim iyi para kazanıyorum ama bu yine de beni bu olanları görmezden gelmeme sebep olmuyor. eski türkiye ne yahu? yeni devlet mi kurdunuz ahali?
onu söyleyen adamın mesajının altındaki
"tapatalk kullanarak iphone aracılığı ile gönderildi" yazması....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım