Geyik Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bir haftadır noel baba kostümlü insanları dövüyorlar, yeni yıl kutlanmaz diye ilanlar basıp dağıtıyorlar pankartlar asıyorlar. Bi Allah'ın kulu da çıkıp noelle yılbaşının ayrı şeyler olduğunu söylemiyor, toplumu kutuplaştırmaya bölmeye çalışanlara durun siz kardeşsiniz denmediği sürece daha çok ölürüz... Twitterda dün geceden beri twitlere bakıyorum, kadının biri kızımdan haber alamıyorum ordaydı diye twit atmış şerefsiz herifin teki de kendini bilmem naaptırmaya göndermeseydin diye cevap yazmış. Su testisi su yolunda kırılır diyen var, cnntürkte vs haberlerde terör saldırısında işte 10 şehit 20 şehit diye verilirken bu saldırıda 39 ölü var diye veriyorlar. Neden abi neden yani anlamıyorum insanlar hayatını kaybediyor nerde olduğunun ne önemi var insan her yerde insan, bi polis şehit olmuş sanırım sizin hristiyan kutlamanız yüzünden polis şehit oldu şöyleler böyleler bilmemne diye saydıranlar var. Mekan sahibinin bi açıklamasını da okudum doğru mu bilmiyorum ama Abd istihbaratından bize uyarı geldi biz de kendi emniyetimize bildirdik havadan denizden karadan vs önlemler alındı diyor. Şaka gibi ya vallahi şaka gibi

Edit: Hayatını kaybedenlerin büyük bölümü yabancı deniyor.
yeni türkiyeye hosgeldiniz pardon yeni iran . daha cok cok sey eklemek ısterdım ama orhan bahsetmıs hanı bızı yıldıramaz dıyorlar ama yıldık. bır allah ın kuluda cıkıp su baskanlık sıstemı ıle ugrasmak yerıne once ulkemızdekı olayların onune gecebılmek ıcın cevremdekı su salakları bır sıleyım zaten temmuz ayında bır ıse yaramadılar yerlerıne bu ulkeyı bılen ve seven vatansever ınsanları alım (kı bu ınsanlar ısterse musluman ıster hrıstıyan olsun hıc umrum dahı degıl bu vatanı ve toprakları seven her bır bırey benım dostum abım ablamdır.) demıyorlar ya tv ye cıkıp bızı yıldıramazsınız kopru acarız dıyorlar kafayı yıycem. baska bı taraf dıyorkı bu kızlar asna fısneye gıtmıs banane. kardesım ısterse budist olsun sonucta orda ölen bir insan ve bu bizim suçumuz.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Rus büyükelçisinin öldürülmesi konusu biraz şüpheli, üç beş on yıl sonra aydınlanacak bi suikast bence, karışık işler var....

Edit: samanyolu tvde yayımlanan bi filmde noel baba kostümlü teröristlerin bi mekana saldırı düzenlediği söyleniyor.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,281
21,704
5,320
26
Avcılar-Darıca
Rus büyükelçisinin öldürülmesi konusu biraz şüpheli, üç beş on yıl sonra aydınlanacak bi suikast bence, karışık işler var....

Edit: samanyolu tvde yayımlanan bi filmde noel baba kostümlü teröristlerin bi mekana saldırı düzenlediği söyleniyor.
IMG-20170101-WA0014.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bu arada bi yanılgı var, Aydının nazilli ilçesinde belediyenin yaptığı müsamere ile noel babanın kafasına silah dayanıp ardından zeybek oynanması ile ilgili Akp'ye laf edenler görüyorum, çevrenizde görürseniz uyarın. Nazilli belediye başkanı mhpli, bi konuda protesto ediliyorsa bari doğru isim üzerinden gidilsin. Bunun akpsi mhpsi chpsi yok yanlış her yerde yanlış

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34

Yahu o da ayrı bir konu
Yine geçmiş bölümlerden birinde de büyükelci öldürülmüş dizide
Simdi de şu noel baba olayı

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Sen çıkıp yılbaşı kutlamayın diyorsun. zaten bu cahiller noel ıle yılbası farkını anlayamıyorlar. bırde orası ıckılı mekan. adam muslumanım dıyor en hosgorulu dıne mensup adam gıdıp o nasıl ıckı ıcer deyıp öldürüyor. otobuse bınıyor kadın sen nasıl sort gıyersın tekme. sahılde hamıle kadın spor yapıyor sen burada gezemezsın tekme. ustune hıcbırı bır ceza almıyor. ustune adam bakıyor ben bunları öldürüyorum ustune kımse uzulmuyor yaptırımlar uygulanmayıp kopru acıyorlar dıyor. bu ulke daha ıyıye gıtmeyecek kardesım bazı seylerın farkına varmalıyız artık.kendıne guvenen her arkadasım ya kacıyor yada ufaktan yolunu hazırlıyor. guvenen derken elınde meslegını olanda gıdıyor meslegı olmayan ama ben ne ıs olsa kıvırırım dıyen ınsanda gıdıyor. ve bu ınsanlar o cuppelı muslumanlardan daha musluman , ben vatanım ıcın buradayım deyıpte elınde satırla kendı ınsanını oldurenden daha vatansever. bır savas var ve bız bu savası gun gectıkce kaybedıyoruz. bunun tek bır cozumu var . akp mhp chp din dil ırk farketmeden bu ulkesını kım sevıp korumak ıstıyorsa bır butunluk saglamak. yok sen ıckı ıctın yok sen ıcmedın yada sen turbanlısın sen degılsın ayrımları yerıne ıste musluman acık veya kapalı olmalı veya ıckı ıcmelı ıcmemelı tartısmasını bır kenara bırakıp bır bırlık olmak. ve en onemlısı bırakın surıyeyı halep ı kendı ulkemız ıcın bırseyler yapmaya baslamamız lazım.yoksa onlardan hıc bır farkımız kalmayacak.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
@pulusoglu @emert20 Harikasınız, ama işte maalesef ülkemizde siyasi olarak güçlü kalmanın yolu birleştirmekten değil ayrıştırmaktan geçiyor. Zamanın sağ sol kavgaları şimdi yerini müslüman olan olmayan ya da kim daha çok müslüman kavgasına bıraktı. Akpsi mhpsi chpsi farketmez sen ona oy versen de benim kardeşimsin diyen lider yok. O ona sen koyunsun o Ona sen akpli değilsen müslüman değilsin kafirsin alkoliksin vs derse hiç bi şekilde halkı kucaklarayacak söylemlerde bulunmazlarsa hiç bir şey değişmez, böyle geldi böyle gider.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,662
1
64,574
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Olayın amacı dinli-dinsiz adı altında provokasyon etmektir. Mekandakilerin hiç birisi ölmeyi hak etmedi. Müslüman ülkeye yakışan dini ne olursa olsun ölülere saygı,dış dünyaya birlik beraberlik göstermeliyiz...

@pulusoglu 'nun az önce yazdığı gibi islamiyet hoşgörü dini ama biz önce kendi kardeşimize hoşgörülü davranmıyoruz. Dünyanın en tehlikeli ve en kanlı terör örgütleri cihat adı altında toplanmış halde.... Arkalarında Abd varmış israil varmış silah desteği veriyomuş oymuş buymuş hikaye, Allah'ın adını kullanarak katlediyorlar....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım