Rütbe-Derece

• Konuyu başlatan BilginGokay
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Getirmeyi planlıyorum daha detaylı bilgiler. Birkaç şeyi oturtalım, sonrasında devamı hızlıca gelecek.

Berkin panpa yaşı göstermeyi zorunlu kılsak , ne dersin bence konuştuğumuz insanların yaşını bilmeliyiz yani biraz daha detaylı bişeyler rica etsem zaten düşünüyomuşsun , ali abinin dediği gibi okulu/işi , yaşı , arabası gibisinden

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Berkin panpa yaşı göstermeyi zorunlu kılsak , ne dersin bence konuştuğumuz insanların yaşını bilmeliyiz yani biraz daha detaylı bişeyler rica etsem zaten düşünüyomuşsun , ali abinin dediği gibi okulu/işi , yaşı , arabası gibisinden

Yaş görüntülenmesi kullanıcı insiyatifinde. Açıkçası zorunlu kılınmasıda ben pek fazla desteklemiyorum. İster istemez bir önyargı oluşuyor daha genç kardeşlerimiz için. Ama tabii önerileriniz her zaman kayda alınıp okunuyor. Belki yönetim getirir. Bilemem.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Yaş görüntülenmesi kullanıcı insiyatifinde. Açıkçası zorunlu kılınmasıda ben pek fazla desteklemiyorum. İster istemez bir önyargı oluşuyor daha genç kardeşlerimiz için. Ama tabii önerileriniz her zaman kayda alınıp okunuyor. Belki yönetim getirir. Bilemem.

Doğru diyosun önyargılı bi milletiz

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Aynen genç yaşta bu işlere(araba) merak salanları aşırı hareketler yapmadıkları sürece tepki gösterip soğutmamak lazım:)

fatih yavuz

Profesör
8 Eyl 2016
559
1,083
2,320
İstanbul
Marka
Saab
hocak her şey iyi de şu taklacı güvercin yerine bir şey getirin lütfen. :D yakında taklacı güvercin olacağım lütfen. :D

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
ben hayatım boyunca yaşa ve makama saygı göstermedim önemli olan kişinin fikirleri ve bunu ifade edebilmesi bu yüzden 10 yaşındaki çocuk kendini ifade edebiliyor ve bir fikir beyan edebiliyorsa onuda oturup ciddi şekilde dinlerim ,ataların dediği gibi akıl yaşta değil baştadır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım