HABER Volkswagen Grubu yeni Golf, Leon ve Octavia modellerini tanıttı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
zaDoo7.jpg

Yağına suyuna baktım eksiltmesi filan yok
Mazot olsa belli ederdi kendini ki gayet az yakıyo
Yağa baktım min seviyenin altına inmemiş yağ seviyesi de yerinde
Yüksek ihtimal su bence(İnşallah)

maayyildiz

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
47
58
635
Sorunu kaskodan yaptırma kararı aldım. Yağ sensörü çevresinde bir yağ kaçağı var. O yüzden sensör ve karter değişimi yapacaklarmış. Dışarıda yaptıracağımı söyledim bu seferde motorla ilgili bir şey olursa garantiye girmez diyerek tehdit ettiler.
Toplam masraf 2200TL indirimli 1800TL fiyat verdiler. Mecburen kaskodan yaptırmak zorunda kaldım. Açıkçası araca güvenmiyorum motorda bir halt çıkarsa olduğu gibi bana girecek çünkü.
Sonrasında bir kaç ay daha binip satacağım zaten. Alırım bir clio tepe tepe binerim.Cebime de para kalır.

maayyildiz

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
47
58
635
BU arada söyle bir durum var arkadaşlar. Bazı araçların karteri metal bazıların plastik biraz karışık . Mesela kia ceed model araçlarda da plastik miş. Her neyse asıl sorun bu değil. Şimdi yağ kaçağı olduğunda yada yağ azaldığında nasıl olsa sarı ikaz yanar diye düşünmeyin. yağ seviyesini anlık kontrol etmiyormuş mesela 50km bir kontrol ediyormuş bu yüzden sarı uyarı vermeden birden kırmızı uyarı verebiliyormuş buda yağ tamamen bitti geçmiş olsun anlamına geliyor. Sensöre güvenmeyin kısacası :))

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Sorunu kaskodan yaptırma kararı aldım. Yağ sensörü çevresinde bir yağ kaçağı var. O yüzden sensör ve karter değişimi yapacaklarmış. Dışarıda yaptıracağımı söyledim bu seferde motorla ilgili bir şey olursa garantiye girmez diyerek tehdit ettiler.
Toplam masraf 2200TL indirimli 1800TL fiyat verdiler. Mecburen kaskodan yaptırmak zorunda kaldım. Açıkçası araca güvenmiyorum motorda bir halt çıkarsa olduğu gibi bana girecek çünkü.
Sonrasında bir kaç ay daha binip satacağım zaten. Alırım bir clio tepe tepe binerim.Cebime de para kalır.
kaskoyu bozdurmasaydınız keske

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım