HABER Honda Civic Type-R prototipinin iç mekanı görüntülendi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Mekanik el frenli hothatch kullanıyorum bir kere bile park harici kullanmadım. Torosta da el fren ile yan vermeye çalışmadım bmw ile de mercedes ile de audi ile de volvo ile de hiçbiri ile..dönerken de dur çekeyim de şuradan döneyim demedim. sorun bende

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Mekanik el frenli hothatch kullanıyorum bir kere bile park harici kullanmadım. Torosta da el fren ile yan vermeye çalışmadım bmw ile de mercedes ile de audi ile de volvo ile de hiçbiri ile..dönerken de dur çekeyim de şuradan döneyim demedim. sorun bende
Bir iki sayfa önce el freni ile ne yapılıyor sorusuna cevap olarak bi video atıldı onları yapmıyo musun yoksa? ne kadar ayıp

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
düşünsene mekana yaklaşıyosun ateş gibi makina bütün gözler senin üstünde bi de egzoz olduğunu düşünürsek böyle rölantide gürül gürül ses geliyo
herkes sana bakıyo tam park ediyosun stop ediyosun...
CAAAAARRRTTTTT el freni...
bence otomatik olması pek olumsuz bi şey değil yani
Cartttt sesi sorunsa tuşa basıp çekeriz :D

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Bmw ruhunu kaybetti ama bi'şeyini hala kaybetmedi :)

8c4e7ddecfb739ef5c33c55621b27630_L.jpg

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Yahu hothach arabaya elektronik park freni koymak nedir :mad:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
linç edecekler seni şimdi :p aynısını ben dedim taştaş geçtiler
Abi Allah aşkına elektronik park freni çok gereksiz bi şey zaten, hothatchte kullanılması kabul edilemez ki. Sonuçta bunlar çok güçlü önden çeker arabalar, kaygan asfaltta kafadan kayması muhtemel, el frenini bi tık çekeceksin öyle durumlarda arka gelecek hafif toplayacaksın durumu. Bunda napacaksın peki, eyvah kafadan kaydım, dengeli gaz yapmaya çalış, aaaaa bariyer, kaçınılmaz son :D

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Bu forumda porsche'yi boklayan oldu. Gerçekten bir linç kültürü var. Konuşmak olsun diye eleştirmek nedir ki anlayamıyorum. 200000tl verdik type r aldık,mekanik el freni yokmuş. Vah:)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Dis tasarimini sevdim, ici eskisinde daha guzeldi, yeni gostergeleri begenmedim. ayrica artik awd yap sende civic yetmedi mi onden cekis.

only premium

Taklacı Güvercin
19 Ocak 2017
10
3
295
iç mekan çok güzel olmuş ama kadranlar renaultdan gelme gibi bi de mekanik el freni olmayan safkan hot hatch olmaz hondada ruhunu kaybetmeye başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım