HABER Duyuru

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
Değerli arkadaşlar,

Yurt dışına taşınıyor olmam sebebiyle OTOPARK.COM’daki görevimden ayrılıyorum. Sitenin ve şirketin yeni yöneticisi Sinan KOÇ’tur.

Başta videolar olmak üzere tüm içerikler hız kesmeden üretilmeyi sürdürecek. Dün ilk sürüşünü gerçekleştirdiğim makyajlı Volkswagen Golf’ün videosu önümüzdeki günlerde Honda Civic’le birlikte yayınlanacak. İlerleyen haftalarda Ford Kuga ve Opel Insignia gibi diğer yeni modellerin de lansmanlarına katılacağız. Üniversite konferansları da kaldığı yerden devam edecek ve olası bir Megane Cup sponsorluğu da yolda.

Destekleriyle OTOPARK’ı dijital otomobil medyasının zirvesine taşıyan herkese sonsuz teşekkür ediyor, ekibe başarılar diliyorum.

Sevgiler,

And Mehmet ÇETİN

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

tarikgkl

Asfalt Kurutucu
1 Kas 2016
7
4
595
Sakarya
Geçici bir ayrılık veya yurt-dışı imkanları ile Otoparkı geliştirmek maksatlı bir ayrılık olması dileği ile.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abi yapma yahu :(

Yurtdışına taşınma kararı ile birlikte hayatında radikal değişiklik kararı almışsın elbetteki saygı duyarız hakkında hayırlısı olsun inşallah ama üzdü bu :(

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bmw m5 ne olucak. 2 go hero kamerasi al. Yurt disindada araba testi yapar yapar atarsin.
En dogru karari vermişsin. Saygilar

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Daha 1 nisana vardı be reyis :( tam 116d videosunu gülerek izliyordum foruma geldim bu haberi gördüm gözlerim doldu :(
images (4).jpg

Son düzenleme:

SterlynSuperb

Asfalt Kurutucu
21 Eki 2016
1
7
545
Benim tanıdığım And böyle bir duruma bu kadar kısa ve ciddi bir yazı yazmaz. Yazıda duygusallık olur, uzun uzun açıklar falan. Uzun zamandır And yoktu, tek başına Sinan ile bir yere kadar tabii. Tıpkı tek başına And'ın bir yere kadar videolarda keyif verdiği gibi.Siz ikiniz birlikte iyisiniz. Yazılıp çizilecek çok şey var fakat daha uzun ve detaylı bir açıklama bekliyorum şahsen. Bu yazı beni kesmedi açıkçası.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Site biter ölür gider kanal kapanır gibi yorumlar yapmayalım, @sinan abi devam edecekse bize de destek olmak düşer aynı şekilde And reis'e hayırlı olsun dileklerimizi ilettiğimiz ve kararının yanında olduğumuz gibi. Ama böyle bir şey beklemiyordum.. @and abi Diğer konudaki ağır eleştirilerim ise özür dilerim. Böyle bir şey beklemiyordum...

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Diğer kanallar tek kişi ilerliyor da Sinan reyiz niye ilerleyemesin? Mis gibi de yapar evelallah. Hiç bir şüphemiz yok.

And yolun açık olsun. Umarım hayatın için güzel bir adım olur.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,364
7,203
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Kanalın tıkır tıkır yürüyeceğinden kimsenin şüphesi yok ama And ve Sinan ikilisinin beraber testler de olmaması çok kötü olacak. Yolun açık olsun And abi.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım