VW CORRADO Video | Gerçekçi Otomobil Çizimim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Herkese merhaba.

Yeni bir çizim ile sizlerleyim. Bu Volkswagen Corrado'yu Kanada'ya göndermek üzere hazırladığım sipariş çizimimdir. Şu sıralar uzun bir yolculukta kendisi :D Videoyu alt kısımdan izleyebilirsiniz.

Siz de aracınızı çizdirmek isterseniz Özel Mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz. :heyoo:

Youtube Kanalıma abone olmayı ve Instagram'da beni takip etmeyi unutmayın. :icon_tup:

Youtube: youtube.com/orhanozvatan
Instagram: @OrhanOzvatan

VIDEO:

kozanibo

Asfalt Kurutucu
27 Ocak 2017
67
71
710
Kağıt ölçüsü ve birim fiyat var mı? Nissan ve bu foto arasında fiyat farkı var mıydı?

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Ellerine sağlık. Mükemmel olmuş. Forum açılmadan önce sohbet kısmı vardı orda da böyle bir çizim vardı belki siz yapmışsınızdır. Devamını bekliyoruz

orhanozvatan

Profesör
8 Eyl 2016
71
188
1,060
Kağıt ölçüsü ve birim fiyat var mı? Nissan ve bu foto arasında fiyat farkı var mıydı?
Arka planlı ve arka plansız olarak ikiye ayrılıyor ve kağıt boyutu da fiyatını etkiliyor tabi ki. Nissan arka plansız, bu ise arka planlı tarifeden çizildi :) :) Boyutları aynı.

Ellerine sağlık. Mükemmel olmuş. Forum açılmadan önce sohbet kısmı vardı orda da böyle bir çizim vardı belki siz yapmışsınızdır. Devamını bekliyoruz

Evet sohbet kısmına çokça çizim paylaşmıştım :) Teşekkürler :)

Yapıyorsun bu işi panpa, eline sağlık

Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım