Rockhound kullanıcısının son içeriği

 1. Rockhound

  E92 M3

  Tabiki haklısınız. Benim bahsettiğim tutar sadece yatak için geçerli. Fabrika çıkışlı haliyle riskli bir durum olduğu için cepte dedim. Yürütmesi çok çok masraflı bir araç değil yoksa.
 2. Rockhound

  E92 M3

  Kesinlikle bir sorun zaten. Aftermarket bir yatak ile neredeyse kökten çözülebiliyor. O sebeple bu tarz bir makina alınırken yatağın değişmiş olması şahsen benim için çok büyük bir artı. Cepte 10-15bin tl'lik masrafla gezmek istemem :)
 3. Rockhound

  E92 M3

  Yatakların değişmesi mükemmel olmuş diyebilirim sizin için :) Yatağı değişmemiş bir araç almak çok riskli. Genelde alanlar ilk iş bu kronik sorunu çözmek derdinde. 2 senelik kullanımda 2 kere yatak değiştirmiş bir arkadaşım var. BMW bu yatak konusunda toleransları düşük tutmuş maalesef. Tekrar...
 4. Rockhound

  Bugünkü Müziğiniz

  Sabah playlistimde mutlaka kendine yer bulur
 5. Rockhound

  E92 M3

  Hayırlı olsun öncelikle. Kıymeti bilinmesi gereken bir araç. Listemde 911'den sonra başı çeken yegane M3 modeli. Araç kaç km'de? Motor yatak sorunu bu modellerde de var. 100.000km civarında değişmesi tavsiye ediliyor genelde.
 6. Rockhound

  KAPALI E85 Z4 Yorumlarınız ?

  Teşekkürler. 2003 model ise olma ihtimali var. yabancı forumlarda yapanlar var. Araç başlığında hangi parça olduğuna ait fotoğraf var.
 7. Rockhound

  KAPALI E85 Z4 Yorumlarınız ?

  Fotoğraftakiler orjinal 17" jantlarıdır. 19" BBS'li fotoğraflar için açtığım konuda bulabilirsin :)
 8. Rockhound

  KAPALI E85 Z4 Yorumlarınız ?

  Teşekkür ederim, araç şuan başka bir forum kullanıcısında, benden devraldı artık kendisi @Noyn Amortisör konusunda kronik olmasa da tamir ve değişiklik gerektiğini yabancı forumlarda okumuştum, ben karşılaşmadım. Şanzımana yazılım atılıyor ama yeni nesiller gibi çok büyük fark yaratmıyor...
 9. Rockhound

  Sürücülerin dikkatine; Trafik sigortası eylül ayından itibaren değişiyor

  Bence güzel ve yerinde bir karar. Böylece sigortasız bir araç ruhsatını alıp trafiğe çıkamayacak. Sigorta şirketlerine yarar en çok.
 10. Rockhound

  BMW E85 Z4 3.0i @mustafagorke

  Merhaba arkadaşlar. Üzerinde az da olsa emek verdiğim severek ve büyük keyif alarak kullandığım aracımı, kıymetini bileceğine inandığım otopark.com forum üyesi @Noyn arkadaşımıza sattım. Sattığım için üzgünüm ama yeni bir arkadaş edindiğim ve elimin altında olduğunu bildiğim için seviniyorum...
 11. Rockhound

  BMW E85 Z4 3.0i @mustafagorke

  Teşekkür ederim. Kıymetini bilecek birini arıyor diyelim :)
 12. Rockhound

  BMW E85 Z4 3.0i @mustafagorke

  Yukarıda bahsi geçer boru bu; Video da aşağıda https://streamable.com/8skd5
 13. Rockhound

  BMW E85 Z4 3.0i @mustafagorke

  Merhaba arkadaşlar tekrar. Geçen günlerde DIY bölümünde bahsettiğim özellikle bu motora sahip modellerdeki "sound generator" modifiyesini gercekleştirdim. Aslında bir modifiye değil bu, toplamda 5dk sürmeyen bir işlem. Hava filtresi kutusundan araç içi kabine giden intake sesini kabine veren...
 14. Rockhound

  BMW E85 Z4 3.0i @mustafagorke

  Olabilir, profilimdeki web sitemden bakabilirsiniz.
 15. Rockhound

  BMW E85 Z4 3.0i @mustafagorke

  Merhabalar. Özel mesaj göndermeye çalışayım size. Buradan irtibat numarası paylaşmam doğru olmayabilir forum kuralları gereği..
Üst