E
Beğeni puanı
539

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Forumda "engelle" butonu varmış. Bazılarının yüzünü görmeye bile tahammülüm yoktu, çok iyi oldu bunu öğrendiğim :)
    Opet'ten yakıt aldım çok az km yapabildim.En pahalı yakıtı satan da orası.Tövbeler olsun bir daha.
    G
    GARAJ TV
    Bence bu olay bayiliktir. Ben genelde Po,Opet çok az da shell 3 lüsünü kullanıyorum. Yakında detaylıca test edeceğim ama performansı en iyi etkileyen Shell. Çoğu arabanın 0-100 .5-1 saniye kötü anlamda oynayan yolda 0.3 sn daha iyi bir veriye ulaştım. Ama en çok yaktıran da shell. Opet benim araba da en az yakanı. En kötüsü de Po diyebilirim ama 30 kuruş daha ucuz :)
    E
    Erhan Tekin
    Ben de dedim zaten bir kaç defa daha alacam sonra kesin hükmümü verecem diye.1 depodan bişey anlaşılmamasının sebebi depoda kalan yakıt,yedek tankta kalan yakıt veya bitmeye yakın deponun dibindeki tortular olabilir.
    E
    Erhan Tekin
    Ben opeti bilmiyorum ama arabamı çok iyi tanıyorum,TP'yi de iyi tanıyorum Türkiye'nin her yerinden aldım TP'den hep yakın performans aldım.Yani şimdiden bile opet hakkında az çok fikir sahibi olabilme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım