stan
Beğeni puanı
6,421

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

• Abi sana mito ile ilgili detaylı bir kaç. Şey sormak isterim ama whatsapp ya da başka bir uygulama üzerinden daha kolay şekilde sana ulaşma İmkanım olabilir mi?
    stan
    stan
    İnstadan yazabilirsin. Nick: rahmitanir
    Abi selam, @alfhonso için alfa ege stickerı yollamışsın da kendim için bunu nasıl temin edebilirim :)
    Emir
    Emir
    Abi 156 ile alakalı internette ne kadar kaynak video varsa hepsini inceledim en ince ayrıntısına kadar :) Muğladayım.
    stan
    stan
    Selamlar,

Su an elimde yok sticker ama olunca yazarim muhakkak.
    Emir
    Emir
    Teşekkür ederim, haberinizi bekliyorum :)
    Merhaba, yorumlarinizi ve mito tanitim videonuzu keyifle izleyip bir mito almaya niyetlenince sizden bilgi almak istedim. 1.4 multiari tct 135 hp 80000 krem rengi arac var 2 parca boyali 53 den 49.500 e indi yorumlarsan sevinirim
    stan
    stan
    Selamlar, öncelikle teşekkürler.

Araç temizse, içine sindiyse hayırlı olsun. Sonuçta mito keyifli arabadır.

135lik için aklıma gelenntek eksik, önlerin 4 piston brembo ve 305mm lik disk yerine 2 piston ve 281mm olması. Ama tabi tct nin avantajı ve konforu büyük.

MultiAir konusu biraz bir ihtimal süpriz çıkarabilir, aklında bulunmasında fayda var.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım