0 km si daha ucuz:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
2. El fiyatlar artık gerçekten komik gelmeye başladı. 0km aldığımız Opel Astra Edition Plus donanımı 55.750'ye aldık. Şuan 2013 25.000km deki aynı araçlara 58.000₺ den fiyat yazıyorlar. Hatta abartıp 61.000₺ yazanlar dahi var.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Bunu Golf, Jetta gibi araçlarda çok yapıyorlar. Adam 0 km alıyor, sonra yoğunluktan sıra beklemek istemeyenler için aldığı fiyattan daha yüksek fiyat çekip satıyor. Neymiş Golf için 3 ay sıra beklemek istemeyenler sıfır niyetine o aracı alabilirmiş.

Saçmalıktan başka bir şey değil tabi ama bu ülkede sıfır km klimasız Golf 6 için kuyruğa girdi insanlar, bize müstehak.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bunu Golf, Jetta gibi araçlarda çok yapıyorlar. Adam 0 km alıyor, sonra yoğunluktan sıra beklemek istemeyenler için aldığı fiyattan daha yüksek fiyat çekip satıyor. Neymiş Golf için 3 ay sıra beklemek istemeyenler sıfır niyetine o aracı alabilirmiş.

Saçmalıktan başka bir şey değil tabi ama bu ülkede sıfır km klimasız Golf 6 için kuyruğa girdi insanlar, bize müstehak.
klimasız mı

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
Evet hatırlıyorum Golf 6 ilk çıktığında Doğuş Oto yoğun talepten dolayı iskandinav ülkeleri için üretilen ve orada ihtiyaç olmadığı için klimasız olarak üretilen düşük maliyetli ihtiyaç fazlası Golf 6'ları getirip Türkiye'de satmıştı ve kapış kapış gitmişti. Sanırım o zamanın parası 1500 liraya fln VW servislerinde klima takılabiliyordu.

Ama hiç klima fln taktırmadan aldığı gibi malum siteye koyup satanlar vardı, keşke birkaç ilan bulabilsem öyle, bulursam paylaşacağım burda.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Evet hatırlıyorum Golf 6 ilk çıktığında Doğuş Oto yoğun talepten dolayı iskandinav ülkeleri için üretilen ve orada ihtiyaç olmadığı için klimasız olarak üretilen düşük maliyetli ihtiyaç fazlası Golf 6'ları getirip Türkiye'de satmıştı ve kapış kapış gitmişti. Sanırım o zamanın parası 1500 liraya fln VW servislerinde klima takılabiliyordu.

Ama hiç klima fln taktırmadan aldığı gibi malum siteye koyup satanlar vardı, keşke bir kaç ilan bulabilsem öyle, bulursam paylaşacağım burda.
sımdı arastırdımda haklıymıssınız hocam bunu alan salaktır acık ve net soyluyorum. hanı dogus un butun yaptıgını gectım eger bu sekılde yuzsuzce araba getırdılerse alanda satanda salaktır. herseyı anlarım ama bu kabul dahı edılemez ılk defa sızden duydum aydınlandım vallahı

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Sahibinden.com'dan soğumamın nedenleri biri böyle insanlar. Bir enayi çıkar nasılsa diye pusuya yatanlardan nefret ediyorum.

cgkya

Profesör
16 Eyl 2016
293
447
1,395
sımdı arastırdımda haklıymıssınız hocam bunu alan salaktır acık ve net soyluyorum. hanı dogus un butun yaptıgını gectım eger bu sekılde yuzsuzce araba getırdılerse alanda satanda salaktır. herseyı anlarım ama bu kabul dahı edılemez ılk defa sızden duydum aydınlandım vallahı
İnsanlar boşuna nefret etmiyor Doğuş Oto'dan. :) ama ben yine de onların bir suçu olmadığını düşünüyorum sonuçta yaptıkları şey ticaret. Talep olursa arz da olur. Adamlar klimasız fln dinlememiş almışlar işte Golf diye.

ozghur

Asfalt Kurutucu
8 Ara 2016
12
2
595

Ama hiç klima fln taktırmadan aldığı gibi malum siteye koyup satanlar vardı, keşke birkaç ilan bulabilsem öyle, bulursam paylaşacağım burda.
aynen kardesım sımdı baktım bu ulkede 1.6 tdı passata 205 bın ısteyen var ayıptır dıger ulkelerde passsatın yuzune bakmazlar burda 205 bın e satıyorlar ama alan eneyıler oldukça boyle insalarda olucaktır......

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
dostum sn bunu vw'lerde gör :D tiguan ilk çıktığında adam almış direk,2-3milyar fazlasına veriyodu direk teslim diye :D

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Yahu ben bu ülkede @cgkya arkadaşın dediği gibi klimasız golf icin sıraya girenleri doğana şahine 15 16binlira para verenleri egea'yi yerli araba diye yere göge koyamayıp elestiriyi kabul etmeyenleri gördükten sonra onu alana şaşırmam heleki servisten sıfır diye aldığın arabanın boyalı çıkması gibi bir doğus oto skandalı bile gördüm.(arkadaşım 2014 yılında sıfır passat aldı ve ön kaput boyalı çıktı)

ghalacli

Profesör
8 Eyl 2016
223
344
1,335
Birileri bu insanlara dünya da ticaretin ₺ ile dönmediğini ve ve son 3-4 yılda ₺ nin %45 değer kaybettiğini söylesin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Bunun fiyatının yüksek olmasının sebebi opsiyonlar ve sıra beklemeye gerek olmamasıdır. 5-6 ay sıra bekleyenler var.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
2.el fiyatlarinin bu halde olmasina sebep olan yine bu halk.niye mi.parasina gore araba almak yerine takintili oldugu markayi almak icin resmen takla atiyor millet.adamda 60 bin tl para var b sinifi arac alacak.gidiyor 2.el bakiyor niye mi cunku 1 markayi kafaya takmis onu alacak.gayet normal goruyorum ben.

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Kimse alınmasın ama Türkiye yandan yemiş bir ortadoğu ülkesi. Nasıl olur nasıl yapar insanlar bunu falan demenize gerek yok bence. Belgeselleri bazlama, gözleme, yöresel yemeklerden ibaret olan bir ülke zaten daha iyi bir duruma gelmeyi de hak etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım