+1 Araç İmkanınız Olsaydı Seçenekleriniz?

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Zodiac bot. Zor durumda kalınırsa şöyle 15 dakikalık bir yolculukla başka ülkeye geçiş için de birebir. Ülkenin bu ekonomik buhranında yanlış işleri içinde daha fazlasını düşünmek don kişotluktan ileri gitmez

Son düzenleme:

HaniBanaDemiş

Rıfat
Profesör
2 Şub 2021
195
143
1,085
38
İstanbul
Marka
Opel
Bu arada 50 cc'lerden Yamaha Neos4 sahibiyim. Büyükşehir trafiğinde kullanması mantıklı değil. Hız sınırını bir şekilde iptal ettiniz diyelim, bu sefer de trafik sigortası yapılamayan bir moped başlı başına tehlikeli.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Focus mk3.5 1.5 TDCi Manuel Titanium+Sunroof+Xenon ilk arabam olsun isterdim,belki de olur zaman gösterecek.

Ya da Sprinter Ekstra Uzun alıp karavan yapmak isterdim :D

Bu aralar Polo Classic TDI'a da sardım,alıp motoru 150 beygir civarına çıkardık mı iyi sleeper olur hatatat

Veya SDI motor fanları olarak @diesel_s3 ile Polo'dan bozma olan Caddy alıp kahır çekmek ve sabrın ne denli önemli bir şey olduğunu idrak etmekte olabilir :D

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Forester.jpg

Alfa 156 sedan bir otomobil olsa da işlevselliği sadece arka koltuklara rahat inip binebilmekten ibaret. Kendisi daha çok coupe ruhlu bir otomobil, boşuna arka kapı kollarını gizlememişler :D Bu nedenle 2. otomobil olarak daha geniş hacimli ve işlevsel bir araç seçerdim. Bunun yanında sürüşünün keyifli olması, ruhu olması gibi kriterler ekleyince Subaru Forester'a yönelirdim. Boxer motoru ve simetrik 4 çeker sistemi ile hem asfaltta hem de arazide oldukça keyifli anlar yaşatacağı şüphesiz. Görseldeki araç tam benim zevkimi yansıtıyor.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Ekli dosyayı görüntüle 35299
Alfa 156 sedan bir otomobil olsa da işlevselliği sadece arka koltuklara rahat inip binebilmekten ibaret. Kendisi daha çok coupe ruhlu bir otomobil, boşuna arka kapı kollarını gizlememişler :D Bu nedenle 2. otomobil olarak daha geniş hacimli ve işlevsel bir araç seçerdim. Bunun yanında sürüşünün keyifli olması, ruhu olması gibi kriterler ekleyince Subaru Forester'a yönelirdim. Boxer motoru ve simetrik 4 çeker sistemi ile hem asfaltta hem de arazide oldukça keyifli anlar yaşatacağı şüphesiz. Görseldeki araç tam benim zevkimi yansıtıyor.
ee75e8f9d02a9690a861f540ae43ff5b.jpg

Bir de yerde kar.😄

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,025
4,274
4,220
varsova
Marka
Porsche
Guzel konu, ford ka'yi gonderdigimizden beri +1 arac dusunuyorum. Cok kararsizim, bir onceki kasa temiz bir mini cooper jcw yada ktm duke yada kucuk ihtimal bir smart electric.

Butceyi abartirsak porsche 911

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Alfa Romeomun yanına bir tane dizel clio . ALLAHIM NASİP ET BENZİNE PARA VERMEKTEN BATTIM

1.2 16v benzinli dizelden de daha mantıklı, bakım yürütme maliyeti de düşük. Birlikte dua edelim dur, abdestimi tesbihimi alıp geliyorum. Ama eldekini satmadan tabii.😅

Son düzenleme:

diesel_s3

Uras Kayra Bağcı
Elit Apaçi
27 Ocak 2021
80
123
760
İzmir
Marka
Volkswagen
Focus mk3.5 1.5 TDCi Manuel Titanium+Sunroof+Xenon ilk arabam olsun isterdim,belki de olur zaman gösterecek.

Ya da Sprinter Ekstra Uzun alıp karavan yapmak isterdim :D

Bu aralar Polo Classic TDI'a da sardım,alıp motoru 150 beygir civarına çıkardık mı iyi sleeper olur hatatat

Veya SDI motor fanları olarak @diesel_s3 ile Polo'dan bozma olan Caddy alıp kahır çekmek ve sabrın ne denli önemli bir şey olduğunu idrak etmekte olabilir :D
SDI nin "S" si sabırdan geliyor hem fikiriz bunda umarım. Ama bi SDI hiç fena olmaz bence.

• Haha
Tepkiler: M.Shadows
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım