Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Merhaba dostlar. Kendimiz için araba bakıyoruz. Size danışmak istedim. 90-110 bin TL arasında araba arıyoruz.

Mümkünse düşük km, yüksek model olmalı. Babamın benden isteği bu yönde. :)
Dizel motor olsun. Kaza ve boya olmasa güzel olur. 4-5 kişi bineceğimiz için en az C segment olmasını istiyoruz.

Aklıma gelenleri etiketliyorum, etiketlemeyi unuttuklarımın affına sığınırım.
@Cenk @dthhasan @Mt.Akina @DouglasAdams @Toprak38

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Arkadaşlar Honda Civic 1.6 dizel 120 HP Elegance aldık. Yardımcı olan, konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.

@DouglasAdams Doktorum Japonlara uzak kalmışım. En son 10 yıl önce efsane kasa Corolla'mız olmuştu. Günümüzdeki arabalarda bulunan teknolojiler nereden nereye dedirtiyor. Arabaya ilk bindiğimde yeni teknolojilere karşı kendimi biraz acemi hissettim. :D Çünkü manuel boş paket bir arabadan geçmiştim. Biraz test sürüşü yapınca alışmaya başladım.

Honda Civic hakkında detaylı bilgiye sahip olan arkadaşlar beni bilgilendirebilirse güzel olur. Zaman zaman öğrenmek istediğim bazı şeyler için size danışmak isterim.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,354
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Arkadaşlar Honda Civic 1.6 dizel 120 HP Elegance aldık. Yardımcı olan, konuyla ilgilenen herkese teşekkür ederim.

@DouglasAdams Doktorum Japonlara uzak kalmışım. En son 10 yıl önce efsane kasa Corolla'mız olmuştu. Günümüzdeki arabalarda bulunan teknolojiler nereden nereye dedirtiyor. Arabaya ilk bindiğimde yeni teknolojilere karşı kendimi biraz acemi hissettim. :D Çünkü manuel boş paket bir arabadan geçmiştim. Biraz test sürüşü yapınca alışmaya başladım.

Honda Civic hakkında detaylı bilgiye sahip olan arkadaşlar beni bilgilendirebilirse güzel olur. Zaman zaman öğrenmek istediğim bazı şeyler için size danışmak isterim.
Hayırlı olsun diyelim :)

Daha sonrasında sadece okumak isteyenler içinde konuyu temiz tutalım, kilitleyelim. Yeni aracınızı Garaj'da tanıtırsanız sevgili üyelerimizde bence Civic ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım