KAPALI 116i m paket satip, 308 gti almak ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

japon

Taklacı Güvercin
13 Mar 2017
9
5
295
Beyler selamlar herkese, mevcut arabam 2015 nisan cikisli makyaz oncesi 116i m paket i satip, yerine 308 gti almayi (uzerine ilave yaparak) dusunuyorum. Konu hakkinda goruslerinizi merak ediyorum. Kafami en cok kurcalayan konu gti in manuel vites olmasi, acaba bi heves ugruna aldigim arabadan yakin zamanda sıkılır miyim ? 308 gti i daha once kullanmis olanlarin yorumlari da benim icin onemli. Saygilar

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
29
Ankara
Marka
Yok
208 GTI'da o kadar çok sorun çeken kişi duydum ki 308 GTI'da aynı sorunların yaşanabileceğini düşünüyorum. Yetkili bakımlı temiz bir 308 GTI alıp virajdan viraja keyifle koşabilirsiniz. Arkadan çekiş virajda bana güven vermiyor mesela. Arka taraf viraj içinde tümseğe girip bir sekse, abbovvv demek istiyorum, DSC'de kapalıysa mezarın araban olur direk :D Yanlamak ve otomatik vites bırakamayacağın şeyler ise 308'e hiç bakma zaten.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Bu arada troll ha bebe, gaza gelmeyin, daha 5 mesaj yazmış, Sinan'ı tanıyor, Sinan'ın 1.25 lik fiestasına binmeyen adam lütfen burada işkembeden sallamasın, hayatımın en korkunç 15-20 dakikası idi.

@motorsinann sen arabana binenlere napıyorsun :D

Bebebiskuvisi

Profesör
9 Eyl 2016
432
736
1,645
116'nın gidişi de fena değil. Ben olsam almazdım. Ayrıca sürüş zevki dediğini Twizy de verebiliyor. Yavaş arabaların limitleri daha düşük olduğundan daha kolay eğlendirebiliyor. Gerçi 1 serisinin limitleri pek düşük değil ancak kolay yanlıyor ve yanlaması da kolay. Ayrıca daha ekonomik... Sattığınıza pişman edebilir bu kıyas. İyi düşünün bence.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,816
1
4,152
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Arkadan itiş ve 1serisi gibi hb rwd çok zevkli bir aracınız varken 308 e kaymayın bence. Belki 308 gti kadar olmasa da, yazılım egzoz sistemi cooler vs oynayarak çok rahat 200+hp lere gelebiliyor.
Asıl siz o zaman eğlenceyi görün :)

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
308 gti güzel araç ama arkadaşlarında dediği gibi başka şeyler sunuyor. Otomatik vites ve yanlama kalsın diyorsan, yazılım yaptır 1 16'ıyla devam et.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım