Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaptanmami

Muammer ÖZOĞLU
Asfalt Kurutucu
20 May 2020
52
6
520
35
Konya
Marka
Toyota
Arkadaşlar merhaba. Aşağıdaki kriterlere uygun otomobil satın almayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Yorumlarınızı bekliyorum.

1) 150.000-170.000 TL arası otomatik sedan.
2) Alman grubu önceliğim.
3) Bagaj büyük olmalı.
4) Yakıt konusunda üzmeyecek bir otomobil.

Teşekkürler 🙂.

Kaptanmami

Muammer ÖZOĞLU
Asfalt Kurutucu
20 May 2020
52
6
520
35
Konya
Marka
Toyota
320 i ed yakıt tüketimi olarak Ankara içinde eco pro modda kullanıldığında bile 8 lt yakıyor dikkat edilmediği zaman şehir içinde 9- 9,5 lt yakar ama siz tabi çok km yapmadığınız için bir sorun olmaz diye düşünüyorum performans olarak aynılar 320d ile ama en büyük fark benzli olduğu için tapa gaz yaptığında yakıt tüketimi çok yükseliyor dizelde bir yerde sabitleniyor nasıl şanzıman motor uyumu yapmışlarsa artık helal olsun diyorsunuz birde 320ied de kronik sorunlar var
1- bobin ler bozuluyor tahrik hatası veriyor araba ve yaygın
2- yağ eksiltme sorunu bu da 100.000 km lerde falan başlıyor
3- soğutma suyu tesisatından su eksiltme gibi sorunlar ile karşılaşılıyor bunları göz ününde bulundurun bunlara dikkat edin birde diferansiyele bakın çok sert kullanılan araçlarda yağ kaçağı olabiliyor alırken onada dikkat edin 320ied çok iyidir ama dizel benim tercihimdir o torku hissetmek insanı heyecanlandırıyor benim fikrim tabi yardımcı olabilmişimdir inşallah size
Güzel yorum çok teşekkürler. Tabi yardımcı oldunuz. Sizin yazdıklarınıza dikkat edeceğim mutlaka.

Kaptanmami

Muammer ÖZOĞLU
Asfalt Kurutucu
20 May 2020
52
6
520
35
Konya
Marka
Toyota
150.000-170.000 TL Audi 2.0tdi otomatik ler hakkında bilgi verebilecek var mı?

Sizce BMW 320d mi A4 2.0 TDI mı? Teşekkürler.

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
150.000-170.000 TL Audi 2.0tdi otomatik ler hakkında bilgi verebilecek var mı?

Sizce BMW 320d mi A4 2.0 TDI mı? Teşekkürler.

Bende BMW derim bu sınıfta BMW nin verdiği sürüş keyfini başka araç veremez Audi quattro olursa başka ama Bütçeniz dahilindeki 2.0 tdi lar multitronik olur yani cvt şanzıman performansı törpüler zaten BMW nin performansını hiç beklemeyin sizin için en iyisi ikisinide kullanıp karar vermeniz olacaktır

Kaptanmami

Muammer ÖZOĞLU
Asfalt Kurutucu
20 May 2020
52
6
520
35
Konya
Marka
Toyota
Bende BMW derim bu sınıfta BMW nin verdiği sürüş keyfini başka araç veremez Audi quattro olursa başka ama Bütçeniz dahilindeki 2.0 tdi lar multitronik olur yani cvt şanzıman performansı törpüler zaten BMW nin performansını hiç beklemeyin sizin için en iyisi ikisinide kullanıp karar vermeniz olacaktır
A4 azda olsa kullandım ve yolculuk ettim, vites geçişleri hissettirmiyor güzel araç. BMW kullanmadım ancak seyahatte bulundum 1 serisindeki sessizlik bile beni mest etmişti. Şanzıman sağlamlığı ve ses yalıtımı bakımından gönlüm BMW diyor.🙂

Kaptanmami

Muammer ÖZOĞLU
Asfalt Kurutucu
20 May 2020
52
6
520
35
Konya
Marka
Toyota
Otomobil fiyatları aldı başını gitti maalesef, bu fiyat aralığına F30 BMW 320d alamayacağız sanırım. Daha doğrusu temizini bulamayacağım gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım