1974 1303 VW (Geçenlerde yayınlanan)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
yani başlık sahibinin haksızlığını ancak beni tanırsanız anlayabilirsiniz oda bi buluşma gerçekleşir tanışırız :D bu tip araçlara yapılan masraflar hakkında konuşmak için bikaç hallederiz abicim garajı yerine bu araçlara bu para harcanırken izlemek tecrübe etmek lazım :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
yani başlık sahibinin haksızlığını ancak beni tanırsanız anlayabilirsiniz oda bi buluşma gerçekleşir tanışırız :D bu tip araçlara yapılan masraflar hakkında konuşmak için bikaç hallederiz abicim garajı yerine bu araçlara bu para harcanırken izlemek tecrübe etmek lazım :D

harcadığınız paradan öte 70 lira harcayıp 55 liraya ilana koymanız anlaşılamayan nokta sanırım

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
5d78d1d09eb015b943aef521beb2547e.jpg
sıkıntı yok inş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
İstenen paradan çok ilanın zamanlaması ve açıklaması tepki çeken kısım oldu diye düşünüyorum, bende konu sahibine bu nedenle katıldım.
Serbest piyasa, herkes malına istediği parayı ister. Şahsen bu kasa kaplumbağaların 55 bin lira edeceğini düşünmüyorum, en özenle korunmuşunun, orijinalinin bile. 60 küsur modeller ancak iyi durumdaysa eder. 50 küsur vardı baya bir zaman önce o mesela daha da fazla edebilir çünkü emsali yok gibi bir şey. Arabayı alırken, parçaları tedarik ederken, ustalarla muhatap olurken vs. bir çok şeyle uğraşmış olabilirsiniz ama her şeyin bir değer aralığı var, bence bu araç o aralığın fazlasıyla üstünde.

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
hayır daha aza koyayım 20 ye koyayım bu seferde herife bak 70 dedi 20 istiyo olucak o yüzden bu böyle kalsın benim dediğim kafada biri çıkarsa zaten herşeyim hayırlısı olur ama dediğim gibi bi maslak sanayi gezin belli başlı gerçekten RESTORASYON yapan yerleri gezin arkadaşlar bu tarz bir araba almadan ve toplamadan sonra zaten birlikte küfrederiz bana :D ama benim aracı bitirişim 58 bin bana maliyeti 8 bin lira modifiyem inciğiyle cinciğiyle 70 toplam harcadığım para araba 70 e bitmedi 58 e bitti ben fazladan harcadım arba 58 e BİTTİ

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ayrıca dahada yorum yapmaya gerek yok istediğinizi haklı ilan edebilirsiniz allaha emanet olun daha MANTIKLI tartışmaların olduğu başlıklarda online olurum

Yarimgazdebriyaj

Profesör
8 Eyl 2016
176
75
1,035
ama böyle bi konu açıldığı iyi oldu böyle düşünen arkadaşlarda gerçeği öğrenmiş olur ayrıca bu vosvos evin dördüncü arabası madem böyle düşünceler var bunuda belirteyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Obur araclar ney model yillarini merak ettim klasik uzerine mi yoneliyorsunuz modern araclarda var mi

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Obur araclar ney model yillarini merak ettim klasik uzerine mi yoneliyorsunuz modern araclarda var mi
Tostosun yanında bir makyajlı coupe e46 gördüm galiba biri o.:)
Başlık hakkında konuşup moralini bozmak istemem lakin videodaki samimiyetiniz beni derinden etkiledi o sebepten çok fazla irdelemek istemiyorum bu konuyu...
EDİT:Yazmayım yazmayım dedim ama tutamadım kendimi :S

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ya irdelenecek pek bişey yok şuan umredeyim dönünce harcama listesini atrım inşaallah :) hocam bir e250 sedan bir 2004 cayenne bir 2005 suzuki grand vitara bir de bu ufaklık var :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
ya irdelenecek pek bişey yok şuan umredeyim dönünce harcama listesini atrım inşaallah :) hocam bir e250 sedan bir 2004 cayenne bir 2005 suzuki grand vitara bir de bu ufaklık var :)
Allah kabul etsin hocam diğerlerinin de zamanı geldiğinde testlerini bekleriz,ama sizin araçlarınız test edilirken siz de çıkın testler de hoş oluyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım