1974 vw 1.8 :)

yyalciin

Profesör
Beğeni puanı
493
beyler bende çok zevk aldım çok teşekkürler iyi dilekleriniz için bende yeni izledim videoyu sondaki trollden sinan abiyle benimde haberimiz yoktu efsana olmuş bence dört beş kere izlerim ben daha otopark ruhunu yaşatabildiysek ne mutlu bize :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
60,368
Marka
Opel
hahahahahah izlediğim en iyi testlerden biriydi bu :D :D @sinan reis teşekkürler, @ctanguner teşekkürler ayrıca @surmeklazim sanıyorum bu testte eli parmağı ve ameliyatlı bileği var gibi hissettirdi. Doyurucu bi test oldu teşekkürler teşekkürler :)

edit: @surmeklazim kesinlikle sondaki trollden belli :D :D

Son düzenleme:

yyalciin

Profesör
Beğeni puanı
493
Harikaydı ya
Hele o viraj içinde tam kontra ile yanladığında hasstkr demedim değil vallahi xlm şaşırdım :D
Emeği geçen herkesin eline sağlık.
Kazasız belasız sürüşler @yyalciin
:D ya sinan abi cidden çok iyi benden başka birinin tosbaayı böyle kullanacağını düşünmezdim hiç reis öttürdü maşaallah :D

yyalciin

Profesör
Beğeni puanı
493
@yyalciin Çok keyifli bir video cekmişsiniz ve bizlere bu aracı izleme fırsatı yarattığıniz için çok teşekkürler :).
rica ederim ahahah uçmuş uçacağı kadar daha ne kadar uçacak önümüzdeki hafta koyarım 70 e :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gOkO60

Profesör
Beğeni puanı
384
Test süper, uzun zamandır bu kadar zevkli bir test izlememiştim.Vosvosa da maşallah diyelim...

Edit:Ha bu arada malum sitede vosvos ilanlarına bakanlar, sizlere de selam :D

Son düzenleme:

surmeklazim

Profesör
Moderatör
Yayın Yönetmeni
Beğeni puanı
272
beyler bende çok zevk aldım çok teşekkürler iyi dilekleriniz için bende yeni izledim videoyu sondaki trollden sinan abiyle benimde haberimiz yoktu efsana olmuş bence dört beş kere izlerim ben daha otopark ruhunu yaşatabildiysek ne mutlu bize :)
Her seferinde kamera arkasını yine çok abardım diyorum ama dayanamıyorum :)

OguzhanC

Profesör
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
774
Marka
Renault
edit:hatalı alıntı oldu silemiyorum.

Son düzenleme:

OguzhanC

Profesör
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
774
Marka
Renault
Test efffsanee olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim. Şimdi köşeme çekilip Şahin S testini bekliyorum... :D:D:D
Sinan abi bugün instagram canlı yayınlarında bayağı aktifti. Şahin testi çekilmiş olmasına rağmen araya 2-3 test serpiştirilerek yayınlanacakmış galiba.(Evo 9 falan dedi söylemedi demeyin :Do_O:rolleyes: )