1974 vw 1.8 :)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
IMG_4848.JPG
iyi pazarlar cümleten abiler kardeşler insan mıyız? :D bu güzel video ve güzel geri dönüşler için öncelikle sinan abi ve otopark ekibine,ve sizlerinde heeerbirine çok teşekkür ediyorum.bu süreçte gerçekten otoparkın nasıl bir aile olduğunu içinden görme fırsatım oldu ve yıllardır videolarını izlediğim adamların gerçekten oldukları gibi davrandıklarını görmek beni çok çok mutlu etti.Bize düşenin bu adamları otopark.com devam ettiği sürece yalnız bırakmamak olduğunu düşünüyor ve hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum.Videoda 262726256262 kez aynen öyle dememi açıklayamıyorum heralde o anlık heyecan bendeki plağın takılmasına sebep oldu :D

Bwaapshh

Profesör
19 Ara 2016
90
202
1,110
Ankara
benim makine daha genç olsa da klasik araç sahibi ve alman araçlarına olan sevgisi hat safhada olan birisi olarak aracına bayıldım hocam. Tekerine taş değmesin. :)

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
ben koydum başkan olurda isteyen olur diye alım satım kısmında konu açmıştım :) burdada tekrar söleyeyim herhangi bir ihtiyaç acele istememe falan durumu yok ama olurda durumu olupda gözü kalan olur bunun olmasını istemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım