1992 Model RPS13 200SX

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Buda kendisi. :)

Ekli dosyalar

• 20181212_162410-min.jpg
    20181212_162410-min.jpg
    668.4 KB · Görüntüleme: 329

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hoşgeldin, bir ara bende çok yakındım 200sx almaya, turbosu bitikti vazgemiştim keşke alsaydım.
Sinan hocam size de artık gerekiyor bence şöyle ufak tefek projelere girişeceğiniz araçlar, videolarda da faydalarını görürsünüz diye düşünüyorum.:)Bir iki çıtlatsanız etrafa bulunur araç illaki.

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Hoş geldiniz. Aracınız da hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim :)
Teşekkür ederim.
Niş araba diyebilir miyiz? Hoşgeldiniz
Hoşbulduk, teşekkür ederim.
Güzel bir araç forumda çokça seveni vardır diye düşünüyorum, detaylarını ve yapım aşamalarını bekliyor olacağız, hatta test bile çekilebilir.:) Hoşgeldiniz.
Evet, test videosunu bende çok isterim. Ama Sinan abi ne der bilmiyorum.
Merhaba hoşgeldiniz. Çok beğendiğim bir araba güzel günlerde kullanın maşallah:)
Teşekkür ederim.
Hoşgeldiniz, takipteyiz :D
Hoşbulduk, teşekkür ederim.
Hoş geldiniz. Aracınız da hayırlı olsun. Konuyu takipteyim. :)
Takipte kalmaya devam edin. :D Teşekkür ederim.
Hoşgeldin, bir ara bende çok yakındım 200sx almaya, turbosu bitikti vazgemiştim keşke alsaydım.
Keşke abi, fiyatları şuan ederinin çok üstünde.
Sinan hocam size de artık gerekiyor bence şöyle ufak tefek projelere girişeceğiniz araçlar, videolarda da faydalarını görürsünüz diye düşünüyorum.:)Bir iki çıtlatsanız etrafa bulunur araç illaki.
Benim araca sponsor vb. bulabilirsem ben YouTube'ye başlamayı düşünüyorum. Yada bulmadanda başlayabilirim. :D
Adaşım hoşgeldin. Kıymetli bir araç sahibi olmuşsun umarım seninle hayat bulur..
Umarım. Teşekkür ederim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım