1992 Model RPS13 200SX

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
bu arada bitsin çekeriz tabii
Bi Alfa projesi bekleriz :)
images (1).jpeg

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Matkap'a kalın bi delme ucu takıp açı vererek üzerindeki süngerleri kopardım. Dremel ile yapamadım matkap kolay ve ucuz bir çözüm.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Yapılır ama arabayı çok pisletirsin. Bu işlemden sonra macun çekilmesi lazım ondan sonra kalplanması veya boyanması gerek.Ekli dosyayı görüntüle 16860
Şimdi bizim taunusun göğsün üstü kolay sökülüyor. Söküp de yaparız sıkıntı olmaz. Ama tam olarak ne yaptığımızı anlamadım. Düz bir rengi yok göğsün damarlı deri gibi görünüyor. Zımpara macun boya mı yiyecek

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
İlk önce çatlakların olduğu yeri açman gerek dediğim metodla.
Sonra açılan yerleri zımpara ile temizleyip pürüssüzleştirceksin.
Açılan delikler macunla doldurulacak ve zımpara ile düzleştirilecek. Sonrası boyanacak ama ben dokulu boya yapamadığım için alkantra kapliyacağım.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Şu an genç olduğun için böyle düşünüyorsun,ileride stock bırakmadım diye pişman olabilirsin, sen orijinaline çevir sonra istersen kararını tam olarak verirsen o zaman istediğin gibi yaparsın.
Bu arada babaya çok selam, oğla bırakılacak en iyi arabadan(araba zaten iyi de) daha ziyade en iyi tutkuyu bırakmış anlaşılan kolaylıklar dilerim.:)

CaganBey

Profesör
7 Ocak 2019
125
337
1,285
İstanbul
Marka
Nissan
Şu an genç olduğun için böyle düşünüyorsun,ileride stock bırakmadım diye pişman olabilirsin, sen orijinaline çevir sonra istersen kararını tam olarak verirsen o zaman istediğin gibi yaparsın.
Bu arada babaya çok selam, oğla bırakılacak en iyi arabadan(araba zaten iyi de) daha ziyade en iyi tutkuyu bırakmış anlaşılan kolaylıklar dilerim.:)
Haklısın, teşekkür ederim.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,267
16,106
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Şimdi bizim taunusun göğsün üstü kolay sökülüyor. Söküp de yaparız sıkıntı olmaz. Ama tam olarak ne yaptığımızı anlamadım. Düz bir rengi yok göğsün damarlı deri gibi görünüyor. Zımpara macun boya mı yiyecek
Wheeler dealers tv serisinde bmw 8 serisi tamponunda plastik tamirini ayrıntılı anlatıyordu edd china.youtubede olması lazım
Bu arada ilgiyle izliyorum projeyi

13.40 tan sonra

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Benim için tutkulu otomobillerden biri ve doğru ellere geçmiş olmasına da sevindim. Tavsiyem komple stock halde toplamanız olacaktır, o şekilde çok daha değerli bir otomobil günümüz şartlarında :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım