1996 Bmw E34 520i Technoviolet

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Araç sahibine aracı bizimle paylaştığı için çook teşekkür ederim, arabanın kondisyonu yaşına göre gayet iyi özellikle sonradan yapılan sticker vb gibi orijinal detaylar daha da güzel bir hava katmış Maşallah, şimdi o değil de bu videoyu izledikten sonra 130 bin km de benzinli olarak sattığımız ve 1.5 sene bindiğimiz 2003 318ia facelift E46 geldi gözümün önüne ağlamaklı oldum, şimdi altında ne karpuz jantlar ne çakma full sistem LPG ler ve ne ucuz çin malı Double Tape'ler vardır.Yalnız heveslenenlere şimdiden söyleyeyim 10 yaşının altındaki bir BMW'yi bir alan sevinir bir de satan sevinir öyle bir arabadır özellikle de şehir içinde 13-14 litre yakan bir BMW bir evin(aile'nin) tek aracı konumuna kesinlikle gelemez.(Haa LPG takarsanız sizin bileceğiniz iş, bu kadar temiz olanlarına zaten kıyamıyorsunuz).

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
maşallah tekrar tekrar.gerçekten en en yükseğe satılsa bile bunun muadili yok.5.30 xdrive 2017 olsa bile bundaki keyfin olacağını sanmıyorum.
buarada sinanın tepkilerinin doğallığı en güzel akıcılığı sağlamış :)

mali0025

Senkromeççi
23 May 2018
2
0
85
Hocam masallah aracınız mükemmel Allah nazardan saklasın.Parçaları nerden temin ettiniz ?

mali0025

Senkromeççi
23 May 2018
2
0
85
Eywallah hocam bnde de e39 5.28 var Almanya’dan site üzerinden mi sipariş ettiniz bizim buralarda parça temin etmek biraz zor teşekkür ettim

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım