1996 J2 Hyundai Elantra

cerberra

Kutluhan
Profesör
14 Eki 2016
68
70
1,010
ANKARA
Marka
Hyundai
Öncelikle geçmiş olsun, bu yılların araçlarında göğüs içinde soğuk sıcak ayrımını sağlayan klepe bozuluyor genellikle, o ise bir şekilde uydurup tamir ediyorlardı, polo classiclerde sıkça rastlanıyordu bu durum, oradan biliyorum. Umarı su kanallarında bir tıkanıklık yoktur, varsa da temizlenerek kurtarılabilir niteliktedir diye umut ediyorum.

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
Öncelikle geçmiş olsun, bu yılların araçlarında göğüs içinde soğuk sıcak ayrımını sağlayan klepe bozuluyor genellikle, o ise bir şekilde uydurup tamir ediyorlardı, polo classiclerde sıkça rastlanıyordu bu durum, oradan biliyorum. Umarı su kanallarında bir tıkanıklık yoktur, varsa da temizlenerek kurtarılabilir niteliktedir diye umut ediyorum.
Teşekkür ediyorum hocam. Memleketteki ustaya sordum, dediğiniz gibi ısı ayarını yapan parçalar kırılmış. Bana Ankara'ya gidip tamamen kalorifer kazanını değiştirmem gerektiğini söyledi. Tüm ayar tırnakları falan kırılmış ve eskimiş. Bakalım yarın Ankara'ya gidip biraz çıkmacı yolunda ayakkabı eskiteceğiz gibi görünüyor.

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
1000028858.jpg

Arabamın ilk aksesuarı hayırlı olsun. Kirli ve şakacı :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım