1998 Polo Classic

deepgaz34

Senkromeççi
Beğeni puanı
13
Marka
Dacia
Araç: Volkswagen
Modeli: Classic 1.6
Yılı: 1998
KM'si: 180.000

Artıları:
+ Yol tutuş
+ 100 bg motora hafif kasa motor performansi çok iyi
+ 98 model b segmenti araçta otomatik camlar, klima, elektrikli ayna mevcut
+ Ekonomik bir otomobil
+ Segment standarlarina göre konforu başarılı

Eksileri :
- Saklama alanları yetersiz
- Malzeme kalitesi pek iyi değil
- Arka koltuklardaki yaşam alani pek iyi değil
- Yıllanmış bir otomobil olduğundan bazi deformasyonlar mevcut
-Yalıtım konusunda eksikleri var

Arac hakkında :
Çekişi segmentin cok üstünde, ayni sekilde yol tutuşu da öyle. Yalıtım konusu pek iyi olmasa da beklentiyi bu segmentte yüksek tutmamakta fayda var sonuçta 98 model. Ekonomik bir araç sayılabilir, belli başlı kronik sorunlari dışında başa cok bela getirmez.

Video :

fethi

Takipçi
Beğeni puanı
3
Marka
Volkswagen
Bu kasa pololar motorlarına rağmen gayet iyi gidiyor. Bunu hafifliğe borçlular. classic olmayanı yani hatchback olanları 77bg olmasına rağmen az yakıyor ve tatmin edici gidiyor

quattroportem90

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
94
Marka
Aixam
en güzel pololardan biriydi. özellikle hatchback olanların tasarımı çok güzel

AHU

Profesör
Destekçi
Beğeni puanı
913
Marka
Audi
Aynısının 2001 model Trendline'ı ve 1.6 75 HP motoru ile uzuun uzun vakit geçirmişliğim var(küçüklüğüm geçti).Aklımda kalan şey,2. vites dipgaz basınca teybin yerinden çıkıp uçmasıydı :D Makyaj öncesi modelini ne kadar sevmiyorsam,makyaj sonrası modeline de o kadar hastayım.O iç mekan beni benden alıyordu,hala gelmiş geçmiş en iyi polo kokpiti olduğunu düşünüyorum.Yeri bende ayrı,senelerce bizi taşıdı.En son sahibinden de görmüştüm birkaç hafta önce biri tarafından satılırken,şimdi neredeyse selam olsun ona.

Test güzel olmuş elinize sağlık.

fethi

Takipçi
Beğeni puanı
3
Marka
Volkswagen
Aynısının 2001 model Trendline'ı ve 1.6 75 HP motoru ile uzuun uzun vakit geçirmişliğim var(küçüklüğüm geçti).Aklımda kalan şey,2. vites dipgaz basınca teybin yerinden çıkıp uçmasıydı :D Makyaj öncesi modelini ne kadar sevmiyorsam,makyaj sonrası modeline de o kadar hastayım.O iç mekan beni benden alıyordu,hala gelmiş geçmiş en iyi polo kokpiti olduğunu düşünüyorum.Yeri bende ayrı,senelerce bizi taşıdı.En son sahibinden de görmüştüm birkaç hafta önce biri tarafından satılırken,şimdi neredeyse selam olsun ona.

Test güzel olmuş elinize sağlık.

Şu an makyajsız hali ile aynı hisleri ben yaşıyorum. Aracın biryerlerini söküp takmak çok hoşuma gidiyor. Fafat makyajlı haline ben sizin kadar ısınmıs değilim, yumuşatılmış hatlardanda keskin hatlar daha hoşuma gidiyor. Bu ivmelenme konusunda, bu motor ve şanzıman kombinasyonunda araç 1. 2. Ve 3. Vitesleri çok seviyor fakat 4 ve 5i bir o kadar sevmiyor. Sanırım bu kalkıştaki ivmelenmesini 8 valf olmasına borçlu gibi.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
Beğeni puanı
22,358
Marka
Toyota
200 model 1,4 comfortline otomatik hb 2 ay sahip olma fırsatım oldu.Müthiş konforludurlar.Eksilerini saymayayım güzel hatırlamak iyidir