KAPALI 20.000 TL ye Kadar Atarlı Giderli Araç Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Arkadaşlar saxoyu satınca tamda başlıktaki gibi bir araç almak istiyorum. Renocuyumdur lakin 20.000 tl ye kadar parça sıkıntısı yaşatmayacak performanslı 4 kişilik tek kapı 5 kapı yada sedan fark etmez araç arıyorum. Eski aşkıma (f7r) döneceğim muhtemelen ama daha mantıklı bir öneriniz var mı?

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Primera gt ler var ama hem bütçeyi biraz aşıyor hem de çok temiz değiller
primera gt bakıyorum aklımın bir köşesinde hep varlar ama yakıt anlamında f7r ı sana aratır dediklerinden biraz çekimserim. Sedan olması bir bakıma avantaj. Ama en son f7r a basit bir fren balatası değişiminde başıma gelenleri düşünüyorum primera gt ye el sürecek kadar çapına güvenen esnaf varmıdır bilemedim. Civic eski kasalarında gözümde tofaştan farkı yok. Nefret ettirenlerdenmi yoksa başka şeydenmi bilmiyorum ama sevmiyorum o modellerin hiçbirini.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
3,18 soktu aklıma geçen bahsettiğim arkadaşım 20 ye güzel arabalar buluruz abi acele etme diyor. Benimde derdim ara karne tatiline yeni arabamla gitmek. Değilse oturacam evde :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
gti'ın 'i' si gitmiş mi bilmemde hondacı abi rüzgarına girerek yetişmiş çok riskli hareketler :D nfs günlerim aklıma geldi :D
Namus meselesine çevirmiş işi ama az daha var olan tek deliğine pamuk tıkanacakmış haberi yok delinin :D Bu arada araç alınmıştır, 8. kez f7r :D

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Hayırlı olsun abi kazasız belasız inşallah :) Burgaztuning roll kafasına devam mı :D
Uzağım o taraflardan yav artık bireysel takılıyorum cilala-parlat :D Aldığım arabada çok sağır. Hiç gazlanmamış kurcalanmamış filitre dahi görmemiş garibim :) Ufak ufak olabildiğince orjinaline sadık kalarak iyileştirmeler yapacağım. Bunca senenin birikimi bu arabaya yansıyacak. Daha yıkatıp jant boyamaya vs fırsatım olmadı tanıtım konusu bu sebeple mahsus açmıyorum :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,807
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Çeyizini düzeyimde hele :) Dün piyasada kalan sanırım son orjinal triger setini satın aldım. Bu gün sunroof tamiri için bıraktım ustasına. Oem jantlarını nedense sevemedim bu arabaların. İnşallah kafama yatan güzel bir jant takımı bulurum. Bir yandan orjinalliğini bozma böylesi kalmadı diyen arkadaşlarım bir yandan evvelden gelen ben herkes gibi değilim farklı olmalıyım düşüncem... Bakalım hayırlısı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım