2003 SAAB 9-5 AERO 2.3 250hp 350NM OTOPARK ARACIMI TEST ETSİN

Atilgan

Elit Apaçi
Panpa puanı
232
Marka
Opel
Ruhu olan arabalardan biri.. Özel araçların kullanıcıları da özel oluyor..Biraz da o aracın sahiplerine yönelik de sunumlar olmalı. Bir fluence , bir jetta kullanıcısının sunumda pek konuşulduğu görülmez. Ama saab kullanıcısı bir alfa Romeo kullanıcısına da girilmesi lazım. Aero gibi Hırsch versiyonlarını da bilmek ödevdir

babayimben

Profesör
Panpa puanı
546
Marka
BMW
Güzel araç, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
Göstergeler enteresanmış, 140dan sonra aralık daralıyor gibi, amacı ne merak ettim.

saab95aero

Düz Yol Gazcısı
Panpa puanı
55
Marka
Saab
@babayimben 140 dan sonra kadran daralmasının amacı psikolojik olarak hız yapmaya engel oluyor muş bu sebeple böyle
ve 140km den sonra nightpanel özelliği iptal oluyor sürücü dikkati dagalmaması için iç aydınlatmada sadece km ekranı 140 a kadar renkli olur
3. sebep ise daha keskin okuma km nin daha doğru saptanması için sıkıştırılmış kadran var

Atilgan

Elit Apaçi
Panpa puanı
232
Marka
Opel
Sinan ın araçları 2 ye ayrılır:
1-Sevdiği,
2-Sevmediği.. Bu araç, sevdiği...

sinan

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Panpa puanı
3,858
bu arada araç nerede istanbul da mı?

ercanalhan

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
198
Marka
Opel
2013 de şuanki aracımı almadan önce çok bakmıştım, yedek parça fiyatları beni bu şaheserden uzaklaştırmıştı.. Safkan bir otomobil güle güle kullanın..
Gruplarına üye oldum ara ara bakar hevesimi köreltirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SwedishMetal

Profesör
Panpa puanı
1,210
Marka
Volvo
2013 de şuanki aracımı almadan önce çok bakmıştım, yedek parça fiyatları beni bu şaheserden uzaklaştırmıştı.. Safkan bir otomobil güle güle kullanın..
Gruplarına üye oldum ara ara bakar hevesimi köreltirim.
Saab'ta parça sıkıntısı yok ve fiyatları çok uçuk değil. Bireysel bir kullanıcı için çok güzel araçlardır.

mete069

Senkromeççi
Panpa puanı
25
Marka
BMW
Bu testi 4 gözle bekliyorum. Birkaç kez 9-3 2.0T Aero binme şansım olmuştu. Özellikle üretildiği dönem için binek otomobillerde pek rastlanmayan güçlere sahip bu araçlar. Ülkemizde de pek bilinmeyen ve nadir olan bir markanın tanıtılması adına da yararlı olacağı kanaatindeyim. Umarım yakında çekilir.
Güncel.

EOK

Asfalt Kurutucu
Panpa puanı
158
Aracınız çok güzel Maşallah. Şunun 2012 modelini Türkiye'de hiç göremedim ya bence güzel bir araç o da :(

mgdedeoglu

Panpa
Panpa puanı
8,145
Saab'ta parça sıkıntısı yok ve fiyatları çok uçuk değil. Bireysel bir kullanıcı için çok güzel araçlardır.
Üretimi biten, zaten öyle çok çılgınlar gibi satmayan markada yedek parça sorunu nasıl olmuyor? Parçalar Tr içinden mi bulunabiliyor yoksa dışarıdan mı getiriliyor?

by

Panpa
Panpa puanı
7,365
Marka
Audi
Üretimi biten, zaten öyle çok çılgınlar gibi satmayan markada yedek parça sorunu nasıl olmuyor? Parçalar Tr içinden mi bulunabiliyor yoksa dışarıdan mı getiriliyor?
Katılıyorum bu konuya aynı zamanda nasıl sorun yaşanmadığını merak ediyorum. Çünkü çoğu forumda Saab kullanıcıları parçalarının altın değerinde olduğunu yazmış. Konu hakkında bilgisi olanlar bizi de aydınlatırsa süper olur. @SwedishMetal
Sahibinden.com'da 61 adet Saab ilanı var. Böyle bir otomobile kim servis veriyor, parça stokunu kim tutuyor ? GM2900 platformunda üretildiğini ve Vectra B kasa ile ortak olduğunu, dizel motorların ısuzu, opel ve fiat üretimi olduğunu biliyoruz, bunlar tamam. Fakat Saab üretimi benzinli motorlarda sorun yaşandığında parçası nasıl temin ediliyor ? Bu motorun da Opel ile ortak parçası var mı ?

http://www.otohaber.com.tr/okurmektuplari/onno_usta/2018/02/09/saab-9-3te-olusan-sorunlar-icin-ne-onerirsiniz

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

SwedishMetal

Profesör
Panpa puanı
1,210
Marka
Volvo
Dışardan da geliyor TR içinden de bulunuyor. Üstelik İsveç'te Saab parçalarını üreten firma faaliyette hala.