2003 SAAB 9-5 AERO 2.3 250hp 350NM OTOPARK ARACIMI TEST ETSİN

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Ruhu olan arabalardan biri.. Özel araçların kullanıcıları da özel oluyor..Biraz da o aracın sahiplerine yönelik de sunumlar olmalı. Bir fluence , bir jetta kullanıcısının sunumda pek konuşulduğu görülmez. Ama saab kullanıcısı bir alfa Romeo kullanıcısına da girilmesi lazım. Aero gibi Hırsch versiyonlarını da bilmek ödevdir

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Güzel araç, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
Göstergeler enteresanmış, 140dan sonra aralık daralıyor gibi, amacı ne merak ettim.

saab95aero

Düz Yol Gazcısı
4 Kas 2018
9
55
185
SAKARYA
Marka
Saab
@babayimben 140 dan sonra kadran daralmasının amacı psikolojik olarak hız yapmaya engel oluyor muş bu sebeple böyle
ve 140km den sonra nightpanel özelliği iptal oluyor sürücü dikkati dagalmaması için iç aydınlatmada sadece km ekranı 140 a kadar renkli olur
3. sebep ise daha keskin okuma km nin daha doğru saptanması için sıkıştırılmış kadran var

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Sinan ın araçları 2 ye ayrılır:
1-Sevdiği,
2-Sevmediği.. Bu araç, sevdiği...

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
2013 de şuanki aracımı almadan önce çok bakmıştım, yedek parça fiyatları beni bu şaheserden uzaklaştırmıştı.. Safkan bir otomobil güle güle kullanın..
Gruplarına üye oldum ara ara bakar hevesimi köreltirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

_yunusak9707

Yunus K.
Panpa
9 Ara 2016
818
1,333
2,520
27
Antalya
Marka
BMW
2013 de şuanki aracımı almadan önce çok bakmıştım, yedek parça fiyatları beni bu şaheserden uzaklaştırmıştı.. Safkan bir otomobil güle güle kullanın..
Gruplarına üye oldum ara ara bakar hevesimi köreltirim.
Saab'ta parça sıkıntısı yok ve fiyatları çok uçuk değil. Bireysel bir kullanıcı için çok güzel araçlardır.

mete25

Profesör
4 Mar 2019
499
1,226
2,395
Ankara
Marka
BMW
Bu testi 4 gözle bekliyorum. Birkaç kez 9-3 2.0T Aero binme şansım olmuştu. Özellikle üretildiği dönem için binek otomobillerde pek rastlanmayan güçlere sahip bu araçlar. Ülkemizde de pek bilinmeyen ve nadir olan bir markanın tanıtılması adına da yararlı olacağı kanaatindeyim. Umarım yakında çekilir.
Güncel.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
589
1,136
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Aracınız çok güzel Maşallah. Şunun 2012 modelini Türkiye'de hiç göremedim ya bence güzel bir araç o da :(

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Üretimi biten, zaten öyle çok çılgınlar gibi satmayan markada yedek parça sorunu nasıl olmuyor? Parçalar Tr içinden mi bulunabiliyor yoksa dışarıdan mı getiriliyor?

Katılıyorum bu konuya aynı zamanda nasıl sorun yaşanmadığını merak ediyorum. Çünkü çoğu forumda Saab kullanıcıları parçalarının altın değerinde olduğunu yazmış. Konu hakkında bilgisi olanlar bizi de aydınlatırsa süper olur. @SwedishMetal
Sahibinden.com'da 61 adet Saab ilanı var. Böyle bir otomobile kim servis veriyor, parça stokunu kim tutuyor ? GM2900 platformunda üretildiğini ve Vectra B kasa ile ortak olduğunu, dizel motorların ısuzu, opel ve fiat üretimi olduğunu biliyoruz, bunlar tamam. Fakat Saab üretimi benzinli motorlarda sorun yaşandığında parçası nasıl temin ediliyor ? Bu motorun da Opel ile ortak parçası var mı ?

http://www.otohaber.com.tr/okurmekt...aab-9-3te-olusan-sorunlar-icin-ne-onerirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    36.1 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    17.9 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    13.9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım