Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
889
1,615
2,320
İst.
Marka
Ford
Öğrenci içinde mantıklı kombin bence geçmişini bildiğin araba varken macera arama coupeler genelde hor kullanılır herkes bizim gibi ihtiyar ruhlu değil :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Bence fazla güzel değil ama zevk meselesi
Dış görüntü değişkenlik gösterebilir knk ama dizel üniteyle bile sınırları aşırı yüksek olan tabiri caizse tren gibi giden araba benzinli motor seçenekleriyle öndeki ağırlığın azalmasıyla daha tutucu ve zevkli bir sürüş kazanıyor. En iyisi değil mükemmel değil ama harbi araba yalnız :D

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Bence otodestekcim izle ve bu arabanın coupe sinden soğu. Arabanin kıymetini bil çok güzel maşallah.
Aman uzaak dursun o coupenin opel tarafından geri alınması lazımdı o adamın elinden :D Teşekkürler bu arada.
Öğrenci içinde mantıklı kombin bence geçmişini bildiğin araba varken macera arama coupeler genelde hor kullanılır herkes bizim gibi ihtiyar ruhlu değil :)
Evet hocam balkana giden yeni yol, haklısın mantıklı gayet ama görüntüsü pek gence hitap etmiyor malesef :D
Astra h candır, memura öğrenciye yaşlıya hepsine gider, astra h coupe ayrı candır
200km 100 tl olunca pek öğrenciye gitmiyor şu sıra panpa :D

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Bu aralar teklif gelirse satmayı düşünüyoruz, ilanı yakında açabilirim. Düşünen varsa özel mesajdan ulaşabilir.
Aynısı kayınbiraderde var. 1 ay ilanda durdu 3-4 kişi haricinde arayıp soran olmadı. Eğer çok makul bir fiyat yazmayacaksanız ya da ciddi ciddi satma niyetiniz yoksa ilana koyup ücretsiz hakkınızı harcamayın derim. Yaprak kımıldamıyor bu aralar...

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Aynısı kayınbiraderde var. 1 ay ilanda durdu 3-4 kişi haricinde arayıp soran olmadı. Eğer çok makul bir fiyat yazmayacaksanız ya da ciddi ciddi satma niyetiniz yoksa ilana koyup ücretsiz hakkınızı harcamayın derim. Yaprak kımıldamıyor bu aralar...
.

Son düzenleme:
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Piyasa çok durgun, birazda kısmet işi. Tek kapı aracı 1 ayda satan gördüm. Çok makul fiyatta yazmayı düşünmüyorum açıkcası. 1 ay önce 59 teklif verdi babamın arkadaşı, kabul etmedik.. Güzel teklif verirseler yine aynı fiyata yakın satılır yoksa kalır sorun yok biniyoruz çok şükür 3 yıldır :D
60 lira mı oldu astra h lar. Aboo. Ben 40 50 arası sanıyordum

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Bu da benim hanımın ama daha çok ben kullanıyorum :D İlk etapta yaptıklarım,
-İç aydınlatmalar led
-Opc arka tampon,
-Sonar led arka stop,
-18" insignia atom jant,
-Plakalıkları değiştirdim.
-Cam filmi,
-Aynalar ve Spoiler ile shark anteni griye boyattım.
-Goodyear asymtrc 3 225 40 18 lastikler
-Yan plastik opc etekler,
-Brembo siyah kaliper kapakları,
-Opc krom pedallar,
- 3-4 şey daha var.

Yapacaklarım,
- Egr,kat, iptali + Yazılım + Hybrid turbo + düz boru + son susturucu
- Android 8.1 multimedia,
-Komple ses sistemi ve yalıtım,
-Opc ön tampon.

Tavsiyelere açığım arkadaşlar, hobi amaçlı ilgileniyorum

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
40-50 liraya B segmenti dizel bi araç zor alınıyor polo mesela alamazsın o fiyata alanın başı ağırır. 60 liraya c segmenti full araç için çok değil bence. 60 liraya TDİ polo alıyorsun zaten anca.
İyi de aldığın polonun üstüne 1 kasa çıktı o da zaten tutulmadı. Astra in üzerine 2 kasa çıktı. Öyle dusunemeyiz bence. Ama mantık doğru fiyatlar iyi değil

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
İyi de aldığın polonun üstüne 1 kasa çıktı o da zaten tutulmadı. Astra in üzerine 2 kasa çıktı. Öyle dusunemeyiz bence. Ama mantık doğru fiyatlar iyi değil
Her arabanın fiyatı iyi değil ki hocam sıkıntı orda. Golf 6 1.4 tsi comfortlara 70 bin isteniyor çok mu normal? Bırakın araba piyasasını şuan ülkede her şeyin fiyatı saçma sapan.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Her arabanın fiyatı iyi değil ki hocam sıkıntı orda. Golf 6 1.4 tsi comfortlara 70 bin isteniyor çok mu normal? Bırakın araba piyasasını şuan ülkede her şeyin fiyatı saçma sapan.
Ayynen öyle. Gerçekten satmak isteyen 50 yazıyor, al satci aynı kondisyona 70 yazıyor. Buğra Akpınar dedi ya sahibindene bakmayın sadece, arabam.com var vs diye. Harfiyen katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım