2014 Ford Mustang 5.0 GT / CS Fastback (37.000 km)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Beyler benim torpidoda havalandirma nozzle larinin ortasinda bir tane cakmak girisi yapmis mohendis beyler !!!
4lulerin orda olmasi cok daha kullanisli olurdu aslina bakarsaniz ama neyse...
Nette dolasirken buldugum ve cok hosuma giden birseyi sizinle paylasmak istedim.
Ne dersiniz sizce de hos olmaz mi :D
Bunu seninle konuşmuştuk diye hatırlıyorum abi hatta baya güzel olur demiştik ama sen montajı falan baya zor demiştin diye hatırlıyorum eğer kolay bir yol bulduysan bence hiç durma yap abi :).

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Shell benzin kartı. Umutsuz çırpınışlarım devam etmekte evet.
Aslinda benimde tam olarak korkum da bu ! Nasil yapilacagini buldum, adamlar kit olarak satiyor ve nasil set up yapacagini da video ile anlatiyor. Maliyet 100 USD (gumruksuz bi sekilde gelen giden arakadaslarla hallederim gibi geliyor, yoksa TSE fln cok ugrastirabilir, hatta cikartamam bile muhtemelen :D)
Aslinda elimden gelir boyle seyler, hatta bi ustadan destek te alabilirim ama yine de biraz cekiniyorum, bi taraflari sokerken bi sikinti yasanmasindan. Malum surucu airbag ini sokup oyle montaji yapiliyor !!!
https://www.cjponyparts.com/silverhorse-racing-push-button-engine-start-kit-2010-2013/p/PBSK3-V/

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aslinda benimde tam olarak korkum da bu ! Nasil yapilacagini buldum, adamlar kit olarak satiyor ve nasil set up yapacagini da video ile anlatiyor. Maliyet 100 USD (gumruksuz bi sekilde gelen giden arakadaslarla hallederim gibi geliyor, yoksa TSE fln cok ugrastirabilir, hatta cikartamam bile muhtemelen :D)
Aslinda elimden gelir boyle seyler, hatta bi ustadan destek te alabilirim ama yine de biraz cekiniyorum, bi taraflari sokerken bi sikinti yasanmasindan. Malum surucu airbag ini sokup oyle montaji yapiliyor !!!
https://www.cjponyparts.com/silverhorse-racing-push-button-engine-start-kit-2010-2013/p/PBSK3-V/
Abi trim sesleri gelmeyede baslayabilir bilemedim airbag falan macera gibi ama :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Abi bence işin içine airbag giriyorsa sakin bulaşma hadi trim sesi falan bi şekilde çözülür ama airbag'in bi çözümü allah göstermesin olmayabilir.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai

Boş iş bunlar bence değmez. Canım fabrikadan monteli ön göğüsü felan döküyorlar, Yabancı eller airbag ile uğraşıyor.
Bu neye benziyor biliyormusun, Safra kesesi ameliyatına sünnetci girmesine benziyor.
Elletme arabayı.. Böyle yeterince iyisin. :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Boş iş bunlar bence değmez. Canım fabrikadan monteli ön göğüsü felan döküyorlar, Yabancı eller airbag ile uğraşıyor.
Bu neye benziyor biliyormusun, Safra kesesi ameliyatına sünnetci girmesine benziyor.
Elletme arabayı.. Böyle yeterince iyisin. :)
++++ Walla guzel benzetme oldu eywallah.
7f12319d7662f9b0faac990dc025ce7e.png

Ya zaman zaman gozum o 12 V girisine takiliyor oraya en azindan guzel bir etiket logo vs yapistirayim diyordum, karsima bu cikinca aklimi aldi adeta ama dediginiz gibi cok zor ve tehlikeli !!!
en iyisi ben guzel bi logo mogo, sticker bulmaya calisayim oraya denk gelecek sekilde.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
++++ Walla guzel benzetme oldu eywallah.
7f12319d7662f9b0faac990dc025ce7e.png

Ya zaman zaman gozum o 12 V girisine takiliyor oraya en azindan guzel bir etiket logo vs yapistirayim diyordum, karsima bu cikinca aklimi aldi adeta ama dediginiz gibi cok zor ve tehlikeli !!!
en iyisi ben guzel bi logo mogo, sticker bulmaya calisayim oraya denk gelecek sekilde.

Ben olsam oraya çakmak adaptörü takarım, Type C olanından. Telefonu felan şarj ederdim :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Ben olsam oraya çakmak adaptörü takarım, Type C olanından. Telefonu felan şarj ederdim :)
Ben zaten onun gozumun onunde durmasindan rahatsiz olurken, bir de kablo mablo !! hayatta olmaz :D
Zaten kolcagin altinda bir cakmaklik ve bir usb girisi daha var, telefon sarji icin onlari kullaniyorum.
Otopark logosuna ne dersiniz :p:p:p Saka saka :D
Mustang Otopark.jpg

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Takipçi arbalarında tanıt-sat-benim arabam böyle şöylecilerden sonra açtım seviyeli muhabbeti kahvaltı yaparken dinledim.Tekrar sağol @saracer arabanı teste verdiğin için
Cok tesekkurler, ne guzel boyle seyler duymak. Inan bende otopark i uzun yillardir takip etmeme ragmen senin gibi bircok kaliteli, kulturlu ve seviyeli arkadasin bulundugu bu forumla keske daha erken tanissaydim diyorum :D

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Beyler Mustang in 10 bin bakimini yaptırdım gecen ay.
Orjinal yağ filtresi
Orjinal hava filtresi
Orjinal polen filtresi
Ve Motul 8100 X-clean EFE yağ kullandım.
Soylemesi ayıp gecen sene servis ücreti dahil 500 TL tutmuştu (polen i değiştirmemiştim), bu sene de 750 tuttu ki ben çok memnunum :D
Hem de USD bin bu kadar arttigi bi donemde :D

WhatsApp Image 2018-06-27 at 16.24.04.jpeg

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Beyler Mustang in 10 bin bakimini yaptırdım gecen ay.
Orjinal yağ filtresi
Orjinal hava filtresi
Orjinal polen filtresi
Ve Motul 8100 X-clean EFE yağ kullandım.
Soylemesi ayıp gecen sene servis ücreti dahil 500 TL tutmuştu (polen i değiştirmemiştim), bu sene de 750 tuttu ki ben çok memnunum :D
Hem de USD bin bu kadar arttigi bi donemde :D

Ekli dosyayı görüntüle 13811
Aşağı yukarı yetkili serviste bakım gören VW kadar jdjsjs Doğuş Oto'ya burdan selam olsun

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Vay be 1 milyonluk arabaya biniyon be abi :)
Sorma ya oyle oldu :D ne prim yapti araba ama
Bu arada beyler Mustang icin yeni bir instagram sayfası açtım: @ford_mustang_gt_cs, bilenler var zaten. Oncelikle yanlış anlaşılmak istemem, hiçbir ticari amac gütmüyorum, para kazanayım yada blogger olayım falan gibi, zaten istesemde vaktim yok :D.

Sebeplerini naçizane şöyle siraliyacagim:
  • Aracin foto ve videolarını görmek isteyen arkadaslar şahsi hesabımı takip etmek istiyorlar ben de kimseyi kirmak istemiyorum, ama malumunuz onlarda benim Ozel hayatimi takip etmek zorunda degiller, şahsi paylasimlarim onları sikabilir diye dusundum.
  • Arabamin foto ve videolarini bende şahsen instagram da paylaşmak istiyorum ama şahsi hesabımdaki arkadaslarimin bir cogunun ilgisini çekmeyeceğinden hatta gormemislik olarak değerlendirilebileceğinden çekiniyorum. Arabayla ilgili çok paylaşım yapmamama ragmen, takibi bırakan arkadaşlarım oldu :D
  • Aracla ve gurcistandan araba getirmek ile ilgili sorulari yada yorumları rahatça cevaplayabilirim bu hesaptan,
  • Bir de kendimce ileride hatıra olarak kalacak bir album oluşturmak.
Eğer sizde takip etmek, soru sormak isterseniz beklerim…

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım