KAPALI 2016 Ford Focus 1.6 Benzinli Trend-x mi ? 2016 Opel Astra Sedan Edition Plus mı ? 0 km

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anilsss.23

Asfalt Kurutucu
3 Kas 2016
35
13
595
Merhaba Arkadaşlar . Sıfır Araç almayı düşünüyorum , şehir içi ve şehirler arası sürekli aktif olacak . Bu iki araç arasında kaldım . Sizce hangi araç olmalı ve neden olmalı ? Şimdiden Değerli Yorumlarınız İçin Teşekkürü Borç Bilirim. Esenlikler ...

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Astranın yeni kasanın sedanı daha gelmedi bence yeni kasa varken eskisini almaya gerek yok focusta seneye kasa değişterecek diye biliyorum yani 2 side kasa değiştirecek.Ama ben olsam 2 si arasından focusu alırdım daha zevkli bir araba.

anilsss.23

Asfalt Kurutucu
3 Kas 2016
35
13
595
Beyler Ford , Lorenzo marka lpg takarsan lpg firması garanti veriyor sana biz Garantiden çıkarıyoruz dedi aracı . Yani o marka bir sorun olursa ford serviste arabanı yaptırıyor ve senden ücret almıyor dedi . Ama Astra için lpg taktığında Garanti devam ediyor dediler. Sizce böyle bir durumda hangisini tercih etmeliyim . Malum Benzinde kullanamam ben o aracı .

sdt

Profesör
8 Eyl 2016
108
116
1,185
astra da aynı şekilde subap problemi var. lpg takacaksanız yetkili servis garantili astrayı seçmek daha mantıklı. şunu iyi araştırın garantiyi opel türkiye mi veriyor yoksa bireysel olarak o servis mi.. yani başka opel servisinde de geçiyor mu?

Son düzenleme:

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
1.6 115 astra ise depar atarak uzaklasin 1.4t 140 hp ise astrayi alin yoksa focus
Birde genişlik olarak astra ondedir diz mesafesi ve bagaj beklemeyin focustan
1.6 125 trendx lpg kullanuyiruz sorulara acigim

anilsss.23

Asfalt Kurutucu
3 Kas 2016
35
13
595
Kardeşim focus bir adım önde . Sen hangi marka LPG taktırdın ve ne kadar yakıyor ? LPG taktıktan sonra illa performans kaybı olmuştur ama ne kadar oldu çok rahatsız edecek şekilde belli oldu mu beygir kaybı ?

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Romano taktırdım uzun zamandır yakıt almıyorım arabaya pek binmediğimden zamsız fiyatlarla uzun yol 15 kuruş şehir içi 18 kuruş falan eder yoğun dur kalk trafikte 7.5 yakıyor

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Astranın bagajından küçük ama bize yetiyor 5 kişilik aile hiç üzmedi ama astradan diğer yönlerden üstündür geçen sene çok düşünmüştük astra mı focus mu diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım