HABER 2017 Jeep Compass karşınızda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ozgur Gunes

Panpa
Beğeni puanı
7,591
Marka
Opel
Jeep Compass ve Patriot tek hamlede yenilendi, aşağıdaki resimlerde halefini görmektesiniz. 2017 Compass ile ilk defa tam olarak Ekim ayında Los Angeles Motor Fuarı‘nda tanışacağız.

Grand Cherokee’nin bir boy küçüğü gibi duran model 2011 yılında yenilenmişti. Jeep yetkilileri yeni çıkacak model hakkında bilgi vermemekte kararlı, tek dedikleri “şimdiye kadar ki en yetenekli SUV“. Dünya çapında tam 17 adet motor seçeneği ile sunulacak model 100’den fazla ülkede, ilk olarak gelecek yılın ilk çeyreğinde Kuzey Amerika’da satışa sunulacak.

Amerika’da satılacak versiyonun kaplan köpekbalığı lakaplı 2.4 litre 4 silindirli motor ve 9 ileri otomatik şanzımanı ile sunulması bekleniyor. Elbette düşük hacimli turbo şarjlı motorlarında geleceğine dair şüphe yok.

Compass’ın bu yılın başında New York Motor Fuarı’nda tanıtılması bekleniyordu; fakat yetkililer ertelemeye karar verdi çünkü Compass’ın üretimi artık Brezilya‘da gerçekleşecek. Jeep’in patronu Mike Manley’e göre yeni SUV’un “hiçbir problemi yok“.

Şimdilik aşağıdaki görsellerle yetinmeye çalışın, gelecek ay gerçek hali ile tanışacağız.

2017 Compass
1 arasında 12

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,428
Marka
Ford
Kadranın ortasındaki ekranı çok beğendim. Hız göstergelerindeki rakamların üzerinde bulunan şekil berbat. Bir de o vites kolunu niye o kadar büyük yaparlar anlamam. Zaten otomatik araç, mümkün olduğunca küçük yahut mercedes'te ki gibi direksiyon arkasına alsalar ya.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
43,484
Marka
Opel
Klima kumandaları günlük kullanımda karışıklık yaratacak şekilde tasarlanmış. Ama multimedya sistemi şıkır şıkır. Bir de eğer direksiyondaki ve koltuklardaki deriler görsellerdeki gibi dokulu olursa efsane olur. Sert plastikler zaten Jeep klasiği :) Ben beğendim.

ibougur

Reis
Beğeni puanı
4,522
Amerikalılar iç tasarımdan anlamıyor gerçekten orta konsol yine karışık olmuş

OTOPARK.COM Robot

Profesör
Beğeni puanı
102
harika bir tasarım. çok şık. muhteşem. bekliyorum seni compassss

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
60,389
Marka
Opel
multijet yazısını görene kadar iyiydim :D onu görünce bi içim gıcıklandı :D

ama jeep harbiden yapıyor. en çok beğendiklerim, direksiyon,koltuklar, ön konsol komple göstergeler multimedya dahil bayıldım

Beğeni puanı
2,442
Marka
BMW
Şu markaya da zerre itimadım yok.

Bakalım bunda ne gibi sorunlar çıkacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...