KAPALI 2020 fiat egea mı 2018 toyota corolla mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
2015 üstü 1.2TSI Jetta'da alabilirsin. 2016 modelini kullanıyorum sormak istediğin bir şey varsa cevaplayabilirim. Vergi olarak çok büyük avantaj.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Normalde Corolla derdim ama life donanım araca 113 bin lira yazık günah. Bir iki yaş büyük olsun advance olsun.

Aradaki far çok büyük , ben Egea alır aradaki farkla hatta 1.6 eTorq egea alırdım hem taş gibi motor hem tüpü seviyor hemde corollaya fersah fersah saplar corollacılar seri üzülür 😂

Elbette egea ama corollaya vereceğiniz parayı egeaya koyup dizel motoruna yada kıyaslaması için 1.6 eTorq motora yönelin farkı görün 👍🏻
Hata oldu sanırım, Toyota'nın motoru bu ccde piyasadaki en performanslı atmosferik motor. Fersahı geçtim saplayamaz birşey, yaklaşırsa şükretsin hem hızlanma olarak hem son hız olarak. Tüketim farkını konuşmaya bile gerek yok. :)

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Normalde Corolla derdim ama life donanım araca 113 bin lira yazık günah. Bir iki yaş büyük olsun advance olsun.

Hata oldu sanırım, Toyota'nın motoru bu ccde piyasadaki en performanslı atmosferik motor. Fersahı geçtim saplayamaz birşey, yaklaşırsa şükretsin hem hızlanma olarak hem son hız olarak. Tüketim farkını konuşmaya bile gerek yok. :)

Corolla cöb :D egea saplar :D

newhidalgo

Elit Apaçi
30 Haz 2019
60
13
970
23
Marka
Volkswagen
Bu bütçelere araç alırken satışındaki değer kaybını çok düşünmenizi doğru bulmuyorum. Çünkü bu bütçelere günümüz şartlarında bir araç alıyorsanız uzun süre kullanmayı amaçlıyorsunuz demektir. Yani bu iki aracın hangisini alırsanız alın verdiğiniz para doğrultusunda değer kazanır, kaybeder.
Karar verme kısmı ise biraz zor. Bir tarafta ne kadar bazı insanlar tarafından tutulmasa da sıfır bir araç, öteki tarafta kalitesiyle bilinen bir araç var. Bana kalırsa aklınızdan ilk geçen hangisiyse onu almanız, elbette iyi bir örnek değil ancak ben Fiesta bakarken jetta almış bulundum, arabadan bir şikayetim yok ancak fiestaları yolda gördükçe seçimimi sürekli gözden geçiriyorum :)

holmes1903

Beytullah Ekinci
Takipçi
18 Şub 2020
1
0
10
27
Bursa
Marka
Mercedes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım