Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
2020 Volkswagen Golf 8 için beklenen tanıtımın yapılmasına çok az bir süre kala model hakkında sızıntı görseller gelmeye devam ediyor.
Paylaşılan sızıntı resimlerde manuel şanzımanlı yeni Golf 8’in kokpitini görüyoruz. Makyajlı Passat ve T-Cross gibi modellerden de tanıtık olduğumuz tasarım dili yeni Golf’de de uygulanmış. Özellikle dirensiyon simidinin neredeyse diğer modeller ile aynı olduğunu söyleyebiliriz. Direksiyondan sonra ise sürücü odaklı ekran, en büyük değişiklikler arasında yer alıyor. Bu ekranın eskiye göre daha büyük ve sürücü koltuğuna doğru eğimli olduğunu görüyoruz. Volkswagen Golf 8 dış tasarım anlamında ise önceki sızıntı fotorağları ile benzer bir yapıya sahip.
Yeni Golf ne zaman tanıtılacak?
Bilindiği üzere Volkswagen, Frankfurt Otomobil Fuarı’nı es geçerek Yeni Golf için ayrı bir lansman yapma kararı almıştı. Firma...

Okumaya devam et...

S

salim

Ziyaretçi
Toyota corolla yapmış VW...İç mekan tasarımı her ne kadar eskisine göre güzel olmuş olsada bildiğimiz corolla farlı golf 7.80 olmuş

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Kimilerinin sıkıcı bulduğu, alışılagelmiş VW tasarımı yok. Önden bakınca amblem olmasa çoğunluk Japon arabası der bu tasarıma. Geri kalan kısım mevcut kasaya benziyor, değişik bir birleşim olmuş.

Son düzenleme:
M

Murathan

Ziyaretçi
Vw tasarimi git gide iyilestiriyor. Ozellikle icerideki sıkıcı görüntüden biraz daha uzaklaşmış. Dış tasarımın halâ daha sıkıcı oldugunu düşünüyorum. Farlarıda bmw farlarına benzettim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İçi güzel ama dışı bir garip bu arabanın.

Şu çizdiğim far uzantısı kısmında bir gariplik var, bir olmamışlık var ama ne olduğunu cümleye dökemiyorum. Far köşesini zorla uzatmışlar mı desem, unutmuşlar da son anda eklemişler mi desem böyle bir oturmamışlık var. Her gördüğümde burası böyle olmamalıydı galiba falan diyorum. Anlam veremedim açıkçası.
4bnIi_1571216134_7422.jpg

A

Ahmetullah Hismano

Ziyaretçi
Bunun parasına kesinlikle bir pasaat alinabilir? Ama hangi passat, kaç model, önemli olan bu sorunun cevabı.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
İçi güzel ama dışı bir garip bu arabanın.

Şu çizdiğim far uzantısı kısmında bir gariplik var, bir olmamışlık var ama ne olduğunu cümleye dökemiyorum. Far köşesini zorla uzatmışlar mı desem, unutmuşlar da son anda eklemişler mi desem böyle bir oturmamışlık var. Her gördüğümde burası böyle olmamalıydı galiba falan diyorum. Anlam veremedim açıkçası.
Ekli dosyayı görüntüle 21370
Farın orası e60 gibi sanki

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yeni cikan b segment pejo 208 in ic kokpitini suna tercih ederim. Ne ic tasarimda ne dis tasarimda bir farklilik yok heyecan yok beyaz rengiyle her kose basinda gorulecek klasik golf .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım