KAPALI 25bin Tl ye klasiklerden almak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Merhaba arkadaslar 4 5 ay icinde kendime yeni bir otomobil alacagim. Limitim 25 bin tl ancak Buickler , Mercedesler ve Bmwler hosuma gidiyor. Dogal olarak bu araclarin kmleri yuksek fakat elbette tas gibi motoru olan vardir. Onerilerinizi ve fikirlerinizi istiyorum bu konuda. Yoksa gidip hatchback falan mi bakmaliyim 25 milyar bu arabalar icin cope mi atilmis olur? Bu arada uni ogrencisiyim bunlarin motoru buyuk olsada lpg ile falan yakit masrafi makul seviyelere indirilebilir mi?

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
@btrvysl istanbuldaysan sarıyer etiler ataköy yeşilköy floryada orjinal ilk sahibinden bu araçlardan bulmak mümkün, satılık olmuyor genelde
Evet istanbuldayim asagi yukari kafamda sekillendirdim 3.18is almaya karar verdim simdilik sikinti cikmazsa. Hem fiyati guzel hem performansi tatmin edici lpgli halde bile baya iyi perfirmans veriyor direk alip gezmelik bi araba temiz az kmli bulup aldigim zaman baya bir kullanirim.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,290
1
9,443
4,970
kocaeli
@btrvysl istanbuldaysan sarıyer etiler ataköy yeşilköy floryada orjinal ilk sahibinden bu araçlardan bulmak mümkün, satılık olmuyor genelde
Aynen aynen , site otoparklarinda tr fontsuz araçlar duruyor ilk sahibinden oldukları belli . Belki şoför kullandı ... Çok temiz oluyorlar .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Dedigim arac bu iste bende tam alinti yaoacaktim ben mesaji bitirmeden siz attiniz :D
Arkadaşlar arabanın kaporta hakikaten temiz gibi. Yalnız iç mekan fotoğraflarının olmaması can sıkıcı :/
Bir de heves kaçırmak istemem ama lpg görmüş bmw motoru ne kadar temiz kullanılmış olursa olsun yıl ve km yaşlanmalarının da etkisiyle sıklıkla sanayi ziyaretlerini zorunlu kılar. Maalesef ustalara dost, cebe düşman olur.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Peki 97 98 model veya bulunursa bu fiyata 2000-3 model bmw 3 serisi nasil olur?
Çoğunlukla gençlerin kullandığı arabaları temiz bulmak çok zor. Hem de premium markalarda düşük fiyatlarda. Onun yerine B segmenti. Fiesta, Jazz, Clio tarzı araçlara bakmak daha sağlam olur. Yüksek modelli ve olabildiğince düşük km kullanım açısından daha sorunsuz olacaktır.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Dizelin ekonomisi,Alfa romeo 147sürüş keyfi bide mekanik kilit var :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vası...-orjinal-dizel-147-alfa-romeo-431204368/detay
Aynı zamanda 1.9 alfa romeo gt lere de bakabilirsin
Daha önce bir tanıdıkta 2.0 ts kırmızı derili 156 sı vardı sürüş hakkında tek rahatsız eden biraz yüksekte oturmamdı onun dışında sesi filan muhteşem bir arabaydı kesinlikle o paralara alınabilecek en iyi arabalar ama sorun çıkarma olayı var genelde ön takımlar hassas oluyor ( bizim yollarımıza zaten hiç.bir araba dayanmıyor) eğer alfa alacaksan bide ekstra 5000tl ayır derim.

2. Olarak biraz km leri yüksek ama saab 9-3 bakabilirsin onlarda çok güzel arabalar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...otomatik-saab-9-3-2.0t-vector-437113861/detay

3. Olarak opel calibra turbo bak derim 2.0 turbo motor ve 4 çeker ama masrafları nasıl olur bilmiyorum

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Dizelin ekonomisi,Alfa romeo 147sürüş keyfi bide mekanik kilit var :)
http://www.sahibinden.com/ilan/vası...-orjinal-dizel-147-alfa-romeo-431204368/detay
Aynı zamanda 1.9 alfa romeo gt lere de bakabilirsin
Daha önce bir tanıdıkta 2.0 ts kırmızı derili 156 sı vardı sürüş hakkında tek rahatsız eden biraz yüksekte oturmamdı onun dışında sesi filan muhteşem bir arabaydı kesinlikle o paralara alınabilecek en iyi arabalar ama sorun çıkarma olayı var genelde ön takımlar hassas oluyor ( bizim yollarımıza zaten hiç.bir araba dayanmıyor) eğer alfa alacaksan bide ekstra 5000tl ayır derim.

2. Olarak biraz km leri yüksek ama saab 9-3 bakabilirsin onlarda çok güzel arabalar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...otomatik-saab-9-3-2.0t-vector-437113861/detay

3. Olarak opel calibra turbo bak derim 2.0 turbo motor ve 4 çeker ama masrafları nasıl olur bilmiyorum
147dense 156 159 daha guzel geliyor bana ancak yakiti beni dusunduruyor alfalarin onun disinda gt nin fiyati yuksek beni asiyor. On takimlarda ben sorun yasamam diye umuyorum kasislerden falan hoplayip ziplamam yani sert falan gecmem hizim en fazla 15 20 olur kasislerde eger bu hizdada sorun yaparsa zaten bakmayayim ama sorun olacagini sanmam. Saab guzel ama cokta gordugum bildigim bir marka olmadigi icin bilmiyorum yani saglam arabalar ama goz asinaligi olmayinca insan yanasamiyor . Calibra cok eski model gozede biraz hos gozuksun istiyorum arac.
Arkadaşlar arabanın kaporta hakikaten temiz gibi. Yalnız iç mekan fotoğraflarının olmaması can sıkıcı :/
Bir de heves kaçırmak istemem ama lpg görmüş bmw motoru ne kadar temiz kullanılmış olursa olsun yıl ve km yaşlanmalarının da etkisiyle sıklıkla sanayi ziyaretlerini zorunlu kılar. Maalesef ustalara dost, cebe düşman olur.
Bunu bakilmasi icin attik tam alacagim zaman mumkunse lpgsizine bakarim motorun daha diri olmasi icin ama aldiktan sonra kendim lpg atacagim elbette.
Çoğunlukla gençlerin kullandığı arabaları temiz bulmak çok zor. Hem de premium markalarda düşük fiyatlarda. Onun yerine B segmenti. Fiesta, Jazz, Clio tarzı araçlara bakmak daha sağlam olur. Yüksek modelli ve olabildiğince düşük km kullanım açısından daha sorunsuz olacaktır.
O araclarda guzel ama iste bmwninde o catik kaslari beni cok etkiliyor e bide bu fiyata hem goze hos gozuken hemde performansli arac cok yok fiesta mk6 geliyor bu fiyata en cok ve onunda tipi ortada bir yanda kenan imirzalioglu bir yanda metin yildiz :D hal boyle olumca insanin akli kenandan yana oluyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
147dense 156 159 daha guzel geliyor bana ancak yakiti beni dusunduruyor alfalarin onun disinda gt nin fiyati yuksek beni asiyor. On takimlarda ben sorun yasamam diye umuyorum kasislerden falan hoplayip ziplamam yani sert falan gecmem hizim en fazla 15 20 olur kasislerde eger bu hizdada sorun yaparsa zaten bakmayayim ama sorun olacagini sanmam. Saab guzel ama cokta gordugum bildigim bir marka olmadigi icin bilmiyorum yani saglam arabalar ama goz asinaligi olmayinca insan yanasamiyor . Calibra cok eski model gozede biraz hos gozuksun istiyorum arac.
Aslında bende 156 daha çok beğeniyorum bence daha asil duruyor ama 147 de mekanik kilit var eğer iyi çalışıyorsa çok keyifli bir sürüşü olacağına eminim :) Saablar dediğin gibi az ama bir göz at derim çok güzel arabaları var keşke gm adam olsaydı da saab yürütebilseydi.

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Aslında bende 156 daha çok beğeniyorum bence daha asil duruyor ama 147 de mekanik kilit var eğer iyi çalışıyorsa çok keyifli bir sürüşü olacağına eminim :) Saablar dediğin gibi az ama bir göz at derim çok güzel arabaları var keşke gm adam olsaydı da saab yürütebilseydi.
Keske ama bitti ne yazikki. Hic mekanik dif kullanmadigim icin zevki konusunda bisey diyemeyecegim en azindan onden cekisli bir arac icin ne kadar fark eder bilmiyorum. Arka itis olsa daha iyi yanlanir falan ama onde cok artisi olur mu ki

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Keske ama bitti ne yazikki. Hic mekanik dif kullanmadigim icin zevki konusunda bisey diyemeyecegim en azindan onden cekisli bir arac icin ne kadar fark eder bilmiyorum. Arka itis olsa daha iyi yanlanir falan ama onde cok artisi olur mu ki
Önden çekişli arabaların arkadan itişli arabalara göre en büyük sorunu kafadan kaymaya meyilliler işte mekanik kilit buna engel oluyor. Tabii ne kadar iyi çalışıyor ve ileride arıza çıkarma olasılığı var mı onu da araştırmak lazım.

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Önden çekişli arabaların arkadan itişli arabalara göre en büyük sorunu kafadan kaymaya meyilliler işte mekanik kilit buna engel oluyor. Tabii ne kadar iyi çalışıyor ve ileride arıza çıkarma olasılığı var mı onu da araştırmak lazım.
Ha gerci evet ben mekanik kilit diye dusununce sadece acigi kilitlemek olarak baktim olaya kilitli halden acik kilite gecerse kaymayi onler dogru.

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
Tavsiyem mk1 Focus Coupe olacaktır. Biraz yakar ama oldukça zevklidir. Geçenlerde forumdan biri aracını satıyordu hatta baya bir temizdi galiba satıldı. Şu ilanı temsili olarak bırakayım. Temiz bulmak lazım ama biraz zor gibi duruyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2.0-ghia-full-plusfull-lpg-li-427637532/detay

O araç benimdi :) Şuan da 318is var test kısmına açtığım.

@btrvysl https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-318is-orijinal-borusan-cikisli-415101708/detay
Bu aracı öneririm 35 e anlaşılır. Diri duruyor.

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
O araç benimdi :) Şuan da 318is var test kısmına açtığım.

@btrvysl https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-318is-orijinal-borusan-cikisli-415101708/detay
Bu aracı öneririm 35 e anlaşılır. Diri duruyor.
Forum cokmustu herlade foruma kavustuguma sevindim :) . Ah hocam o paraciklarin gozu kor olsun maksimumum ancak 30 olabilir o da cok zorlarsam yani onun disinda maks 25tbin tl. Arac hakikaten cok iyi bu kadar sene 94 km haftasonu gezintisinden bile az yani.

15 Mar 2017
417
1,083
2,645
@btrvysl O zaman temiz bir focus 2.0 sport trend öneririm. Şuan yok ilanda . belki 1 aya belki bir yıla düşer. ama çok keyifli arabadır. Malzeme kalitesi sundukları da dönemi ve sınıfına göre gayet iyidir. Fiyat olarak önden çekerin kralı diyebilirim.Düşündüğünüz fiyatlara da rahat alınır.Hatta 1.6 hatcback ghia donanım bile olur. Vitesi uzun oranlıdır pek yürümez ama keyif konfor dengesi var. Sport trendler baya sert araba pist makinası sanki :)

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
@btrvysl O zaman temiz bir focus 2.0 sport trend öneririm. Şuan yok ilanda . belki 1 aya belki bir yıla düşer. ama çok keyifli arabadır. Malzeme kalitesi sundukları da dönemi ve sınıfına göre gayet iyidir. Fiyat olarak önden çekerin kralı diyebilirim.Düşündüğünüz fiyatlara da rahat alınır.Hatta 1.6 hatcback ghia donanım bile olur. Vitesi uzun oranlıdır pek yürümez ama keyif konfor dengesi var. Sport trendler baya sert araba pist makinası sanki :)
Yanit icin sagolun hocam suanlik kafamda bmw agir basiyor hedefe onu oturttum sayilir malum genciz bmwninde dis hatlari olsun teknik verisi olsun ozelliklede arkadan cekisi cezbediyor insani :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım