KAPALI 28 Bin TL Bütçeye Babam için aile aracı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
Selamlar arkadaşlar 28 bin TL bütçemiz var ege bölgeside yaşıyoruz babam icin ekonomik çok arıza çıkarmayan günlük otomobil almak istiyoruz bize yakın tavsiyeniz yada ilaniniz varsa yardımcı olursanız sevinirim..

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
primera kaldı mı o fiyata hatırlamıyorum ama bildiğim bir tane kronik arızası var o da ön konsolun esnemesi. otomatik alacaksanız o biraz yazı tura işi gibi olur ve masraflı olabilir.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Toyota Carina Trim Parçası Hariç Parça sorunu çekmezsiniz Piyasası sanıldığı kadar zayıf değil. Otomatik şanzımanı gayet iyi konforlu bir araba 30 civarına 300bin km altı bulabilirisiniz alacağınız çoğu araçtan daha iyi olacaktır. Eğer facebook gruplarıyla aranız iyiyse parça usta sorununuz hiç kalmaz.

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
Eski bir accent kullanıcısı olarak accent tavsiye ederim.
Bu paraya gelecek olan büyük ihtimalle halk arasında milenyum olarak geçen kasa olacaktır.

8 yıl admire kullandık ve sağlam diye lanse edilen birçok araba accentin eline su dökemez, 8 yıl boyunca bakım harici sanayi önünden dahi geçmedi.

Teknik olarak milenyum diye geçen (fotoğrafını aşağıya bırakacam) admire ile aynı araba, makyajlısı admire gibi düşünülebilir.

Kasa olarak hafiflerdir, arkası bağımsız süspaniyona sahip şaşırtıcı bir araçtır, özellikle de şehiriçi konforu çok iyidir.
Parça fiyatlarına gelecek olursak da ciddi çok ucuz ve yaygındırlar.

Kronik sorun olarak da bir şeyine rastlamadık, sadece yağ yakması belki ama bunu da kronik olarak söylemek doğru olmaz sonuçta 2. el araba alınacak ve motor durumu da çoğunda önemli ama accentlerde yağ yakanlara sık rastlarsınız.
Ekli dosyayı görüntüle 26183
Uzun zaman accent kullandım teşekkür ederim.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Hepinize çok teşekkür ederim 2001 model Renault 19 Europa Rte Alize 160 bin kmde aldık klimalı hidrolik direksiyon enjeksiyonlu tamiri parçası ucuz mantıklı geldi kazasız bulunca değerlendirdik. Hayırlısı olsun.. 😊
Ben de 2000 modelini arkadaşımda sizinle aynı modeli kullanıyor. Bu fiyata iyi tercih bence hayırlı olsun. Radyatör konusundaki uyarımı dikkate alın lütfen hararete meyilli bir motoru var conta yakmaya yatkın gözünüzün harerette olması iyi olur . Müşürünüde kontrol edin sicakken stop ettiğinizde fan çalışıyor mu bakın çalışmıyorsa kesinlikle yaptırın. Bizim motorlara eski tip lpg takıyorlar manifoldu demir olduğu için. Eğer eski tipse sıralıya çevirmenizi tavsiye ederim olması gereken sıralı. Maalesef kronik sayılabilecek durumda blok çatlatma olayı var genleşme kabını arada kontrol edin yağ karışıyor mu diye

Son düzenleme:

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
Ben de 2000 modelini arkadaşımda sizinle aynı modeli kullanıyor. Bu fiyata iyi tercih bence hayırlı olsun. Radyatör konusundaki uyarımı dikkate alın lütfen hararete meyilli bir motoru var conta yakmaya yatkın gözünüzün harerette olması iyi olur . Müşürünüde kontrol edin sicakken stop ettiğinizde fan çalışıyor mu bakın çalışmıyorsa kesinlikle yaptırın. Bizim motorlara eski tip lpg takıyorlar manifoldu demir olduğu için. Eğer eski tipse sıralıya çevirmenizi tavsiye ederim olması gereken sıralı. Maalesef kronik sayılabilecek durumda blok çatlatma olayı var
Bunlari hiç duymamıştım. Atiker var üzerinde henüz teslim almadık yarın yada pazartesi günü alacağız sıralı olduğunu tahmin ediyorum önerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim aracı aldığımda mümkünse sizinle tekrar konuşmak isterim.

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bunlari hiç duymamıştım. Atiker var üzerinde henüz teslim almadık yarın yada pazartesi günü alacağız sıralı olduğunu tahmin ediyorum önerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim aracı aldığımda mümkünse sizinle tekrar konuşmak isterim.
Tabii konuşuruz. Biraz korkuttum ama gerçekten güzel bir araç keyifle binersiniz. Henüz almadıysanız iyi bir motor ustasına iyice baktırın bu blok olayı için komple motor yaptırdım ben 180 binde.

umitoz

Ümit Öz
Elit Apaçi
9 May 2019
120
72
785
32
Marka
Honda
Tabii konuşuruz. Biraz korkuttum ama gerçekten güzel bir araç keyifle binersiniz. Henüz almadıysanız iyi bir motor ustasına iyice baktırın bu blok olayı için komple motor yaptırdım ben 180 binde.
Yanlizca kaporta anlamında kontrol ettirdim böyle bir kronik sorun olduğunu bilmiyordum. Baktiracagim motoruna.. 👍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım