KAPALI 30k-35k arası aile otomobili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

G.Berkan

Senkromeççi
5 Eyl 2018
3
1
95
Merhabalar. 30k-35k arası aile otomobili araştırıyorum. Şu anda 2005 1.4 TDI Fabia var. Tercihen yaş olarak bu bandta olmasıdır. (Km si fazla olduğundan satacağız.) Fabia'da yaşadığımız tek sorun uzun yolda çok yakmasıydı. Performansı, frenlemesi, yol tutuşu güzel bizim için.

Sw, sedan, hatchback farketmez(c1,yaris kadar da küçük olmasın.) Lpg, dizel farketmez ama yakıt tüketimi çok önemli. Öyle son hız, performans vs 2. plandadır. Öncelik yakıt tüketimi ve sorunsuzluk. Bursa'da oturuyorum. Yedek parça bulunabilirliğiyle tavsiyelerinizi bekliyorum.

Daha önceden 1.3 Corolla kullanmıştık.(ae101 93 ve 97 model) Onda da hararet ve performans sıkınıtısı yaşamıştık.

Bir ricam da lütfen 3-5 ekle şunu al şeklinde tavsiye vermeyin. Çıkabileceğim son limiti yazdım buraya. Teşekkürler. İyi forumlar.

Ankete sığmayan Toyota Corolla ve VW arabaları da var.

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
bakın bidon liea dan daha sağlam accent era kaportası hemen dağılır başka astra var o iyi ama teknoloji yok ve tipi eski ve megane2 teknoloji var rahat konforlu bakımı parçası ucuz yakıtı kokluyor tipi yeni nesil sprtif daha ne olsunki ? ben multimedya istiyom derseniz şok tan 320 tl ye kawai multimedya seti alın geçin kapı yandaki bölmeler kocaman hb gerek sedan bagaj çok geniş araç içinde herşeyinizi koymak için bölmeler var daha ne olsn

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
Ben de 2 tane farklı kullanmış olarak Megane 2 diyorum dizel benzin farketmez benzinli tercih edilirse 1.6 olanı makbul , donanım olarak Dynamique ideal
aynen abi ama dizel var bende birinin benzinlisine bindim dizel in performans ı ve yakıt konusundaki performansı daha iyi bende 1.5 dynamique dci dizel var ve herkese öneririm ama sakın 1.4 aqentun mu ney ondan almayın ve sportway gibi kasalar boş en dolusu dynemik

Son düzenleme:

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
ekspertiz yaptırdın mı? yaptırdıysan da bazı yerler vasıfsız olduğu için anlamıyorlar 25 bin tl çünkü şüpheli değil çok şüpheli bir rakam
yaptırdım tavan hariç boyalı temizlik amaçlı değişen yok 3000 tl hasar kaydı var ama 3000 tl çok değil hasar kayıtsız bulmaz çok zor değişen yok tavan hariç boyalı 3000 tl hasar kaydı yine ucuza aldım ağır bakımlarını yaptırdım şuan rahatım ve dizel

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım