KAPALI 40 - 45 bin TL'ye alınabilecek otomatik vites fiyat performans arabası tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemtasan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Ben 40 - 45 bin TL yani maximum 45bin TL'ye araba almayı düşünüyorum. Şu sıralar audi a3'ün 2006-2008 modellerine bakıyorum. O ayarda araç tavsiyeleri istiyorum sizden. Golf, astra, a3 tarzında bu fiyata alınabilecek fiyat performans arabası yani az paraya iyi kaliteli bir araç tavsiyesi istiyorum sizlerden. Aralık ayına kadar almayı düşünüyorum ama tabi iyi bir fırsat çıkarsa karşıma alabilirim direk :)

erdemtasan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Valla ben de okuyorum marka yok profilden baktım buldum :D sonra baktım yarıldım :D. Bmw 1.16lara baktım pek araba yok piyasada 2006 2008 arası modellerde falan ama yoktu pek. Punto da pek düşünmüyorum sevmiyorum arabayı malesef. https://www.sahibinden.com/ilan/vas...rdan-2013-otomatik-120hp-clio-335321674/detay şunu buldum ben bi de a3'ler var https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ente-otomatik-full-degisensiz-310853286/detay bunun gibi şuan bunlar ağırlıkta bende pololara bakmadım pek henüz ama araştırıyorum

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,062
3
15,319
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Konu yanlış yerdeydi, otomobil seçimine taşındı. İlan (Alım-Satım) bölümü sadece ikinci el ilanlar için.

lonelym2005

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
15
6
595
adam performanslı araç istediğini yazmış. siz nerdeyse doblo tavsiye edeceksiniz. "doblo al doblo , ailecek pikniğe mangala gidersiniz, çoluk çocuk ohhh. miss . bizim eniştede var , valla çok iyi. ben de eropayı satıyım hemen doblo alacam"

erdemtasan

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
4
0
535
Arkadaşlar illa performans demedim dikkatli okursanız fiyat performanstan kasıt az paraya iyi iş yapmasıdır konforuyla olsun sistemleriyle olsun kullanışlılığıyla olsun bü yönlerden alındığı fiyatın hakkını vermesi açısından dedim ama yani 1.3 dizel falan olmasın en az 1.4 dizel-benzin 1.6 dizel- benzin gibi araç olsun istiyorum poloları takip ediyorum ama nedense a3e bi kalbim kayıyor benim halen

duhan13

Profesör
10 Eyl 2016
190
271
1,335
27
adana
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım