KAPALI 40 bin tl Jetta mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xkarayazgi

Düz Yol Gazcısı
21 Mar 2018
17
1
145
Volkswagen Jetta 2008-2006-2007 FSi mı ( Tsi mi hangisi alınır ) 160 bin km benzin manuel alınır mı ?
, 2005 2004 2006 2007 Passat aynı kasa 190 bin km benzin manuel mi Yoksa Astra H 1.6V V16 Enjoy 2010 mu ? hangisi alınır yada önerirmisiniz veya ne alınır benzin manuel sedan veya hb farketmez fazla km yapılmayacak yardımcı olurmusunuz?

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Onu biliyorum..Bu motordan bekledikleri verimi alamadıkları için geliştirdiler..Baktılar atmosferik olunca olmuyor "buna niye turbo besleme koymuyoruz lan" diye ışık yanmış olabilir kafalarında
Atmosferik olarak da kullanıyorlar büyük hacimli olsa da. Sorunlu bir motor değil fsi, tam tersine güzel motorlar sadece ülkemize uygun değil, ülkemize de tüpe çok uyumlu değil diye uyumlu değil dedim.

Kutay Altunordu

Profesör
8 Eyl 2016
78
72
1,060
İstanbul
Marka
Volkswagen
FSI motor pek ilgi görmedi yakıtından ötürü. Bizim milletde eline geçen her arabaya lpg yi dayadı döşedi sonra araç randıman vermeyince adı çıktı.Lpg li önermem benzinine verecek durum yoksa TSI jetta öneririm onlar makul yakıyor.Ama TSI motorada lpg takma niyeti varsa onuda eleyin. Düz motordan daha iyi gider daha az yakar

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

Araç bence hor kullanılmışa benziyor.Araba %100 alçaltılmış yaylar kesilmiş olabilir presli olabilir vs vs.. Farlar karartılmış vs pek hoşuma gitmedi dışı. @bt abi bahsetmiş havalandırma kanalları genel olarak narin bu zamanların vwlerinde maliyetli değil değişim yapılabilir.Km yaşına göre normal denilebilir fakat ben daha az oynanmış bir araç tercih ederdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım