KAPALI 45.000 limitli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omercanyumusakk

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
104
30
995
45.000 tlye bir araba bakıyoruz bu arabayı ablam ve annemde kullanacağı için kısa ve otomatik olması önemli çok km yapmıyoruz sende 7-8 bin anca yapıyoruz buyüzden yakıt çok önemli değil ama sadece uzun yolda ve sollamalarda performansı üzmesin yeter önerilerinize açığım teşekkürler iyi forumlar

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Tabiki kabul edilemez bir durum ancak Toyota on yıllardır Sorunsuz kimliğe sahip bir araç . Sizin araç ikinci el mıydı yoksa sıfır mıydı ben onu merak ettim .

Birde baskı balata dendiğine göre MMT şanzıman var , sarsıntılı ve sorunlu bir şanzıman ...
Birde tork konvertorlude park modu olduğu için elfreni kopsa bile hemen kaymaz heralde en azından diğeri kadar hızlı olmaz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yanlıs hatırlamıyor isem 1.6 benzinli elegant ve mmt şanzıman kombinasyonu idi zaten bu model hariç toyotaya laf söylersem allah çarpar belli bir cizgisi ve sağlamlığı olan araçlar üretiyorlar fakat her modelde olduğu gibi toyotanında bir yüz karası olmalı bu deneyimden sonra kurbanda auris oldu diyelim el freni teli konusuda cok hızlanacak alanı yokmuş zaten toplasan 20cm var yada yok gidip digerinin tamponuna oturmus maddi hasar oluşmamış

Son düzenleme:

KTolgaE

Profesör
15 Eyl 2016
76
79
1,010
Seat İbiza 1.2 tsi dsg önerebilirim.

Ufak bir araba. Yakıt konusunda kesinlikle üzmez. Vites geçişleri hızlı. Motor performansından da çok memnun kalırsın. Konfor konusunda biraz daha zayıf olduğunu düşünüyorum.

Dsg'yi de düşük km'li bir araç bulursan iyi de bir servise baktırırsan ben sorun olacağını düşünmüyorum. Özellikle bu tip hafif araçlarda dsg çok fazla problem yaratmıyor. Genellikle vw grubunun daha ağır kasalarında problem çıkarttığını biliyorum.

Hyundai, opel, peugeot, toyota grubundaki şanzumanlar daha sorunsuz olabilir ama inan bana bir müddet sonra o vites geçişleri insanın canını sıkmaya başlıyor.

jedi

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
44
83
685
42
Kocaeli
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...kia-rio-1.4-17.000-km-hatasiz-436106936/detay

Bunun dizelini 1 sene kullandım. araç kalite olarak ortalamanın üstü. ben de otomatik aldığım için sattım yoksa en az 10 sene kullanırdım. 5 sene - 150.000 km garantili geliyor zaten. hyundai i10, i20, kia picanto, rio otomatiklere bakın derim. yakıtları ortalamanın üstündedir haberiniz olsun. dizeli bile baya yakıyordu. şehir içi 7 litrenin altına inememiştim. araç 1250kg idi sanırım.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Anneniz ve kız kardeşiniz de kullanacakmış.Mekanik hassas bir araba önermem o yüzden.Evet siz dikkat edersiniz trafikte şanzımanı boşa alırsınız.Yokuşta gerektiği gibi kullanırsınız vs.. Ancak bu ehemmiyeti evdeki ahalinin göstereceği meçhul.. Ayrıca temiz dsg bulmak da sizi yoracak piyasada.Her türlü hile hurda var Seat piyasasında.Cvt ve ya tork konvertörlü şanzımanlara bakmanızı öneririm

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Astra H 1.6 easytroniclere bakabilirsiniz. Easytronic robotize edilmiş manuel şanzımandır yani sizin yerinize debriyaja robot basıyor gibi düşünün. İnsanların vites geçişleri sarsıntılı demesinin sebebi de manuel vites kullanım prensibiyle aynı. Yani vites geçişlerinde ayağınızı gazdan çekerek bu sarsıntının önüne geçiyorsunuz

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...tavan-fiyat-dustu-son-1-hafta-460072226/detay

omercanyumusakk

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
104
30
995
Bu ara fiyati 50-55 araligina cekebildik limiti bi kac bmw var gozume carpan onlarida paylasayim sizlerde hakkındaki dusunceleri soylerseniz iyi olur

En Full Paket Düşük Kilometre Temiz Masrafsız Lpg Görmemiş BMW
İlan No: 460630221
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...iz-masrafsiz-lpg-gormemis-bmw-460630221/detay

Bu aracta en basta fotograflarda sislerim acik olmasi benden bir eksi yedi hani cakal mod on gibi genc biri kullaniyor diye dusunmustum aciklamayi okuyunca biraz degisti dusuncem cok yorulmamis bir araca benziyor ama degisen ve boya konusu cok acik degil aciklamada

SİYAH İNCİ SAHİBİNDEN
İlan No: 464171663
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-siyah-inci-sahibinden-464171663/detay

Bunda ise cok gitmeyip 1.20 ile ayni yakan bir motara sahip pazarlikla 55 civarina cekilecegini dusunuyorum he bide önden araci paylasmamis o ilanda cok garibime gitti ama temiz duruyor

2010 MODEL 66 BİN KM DE PASSAT 1.4 TSİ COMFORTLİNE DSG 7 İLERİ
İlan No: 463105675
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...assat-1.4-tsi-comfortline-dsg-463105675/detay

Veeeeee bu benim favorim olan ama arama kriterlerimize uymayan ablamla annemin kesinlikle karsi ciktigi babamin park yeri bulmak zor olur dedigi ama benim almak icin can attigim arac.......

Son düzenleme:

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Bu ara fiyati 50-55 araligina cekebildik limiti bi kac bmw var gozume carpan onlarida paylasayim sizlerde hakkındaki dusunceleri soylerseniz iyi olur

En Full Paket Düşük Kilometre Temiz Masrafsız Lpg Görmemiş BMW
İlan No: 460630221
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...iz-masrafsiz-lpg-gormemis-bmw-460630221/detay

Bu aracta en basta fotograflarda sislerim acik olmasi benden bir eksi yedi hani cakal mod on gibi genc biri kullaniyor diye dusunmustum aciklamayi okuyunca biraz degisti dusuncem cok yorulmamis bir araca benziyor ama degisen ve boya konusu cok acik degil aciklamada

SİYAH İNCİ SAHİBİNDEN
İlan No: 464171663
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-siyah-inci-sahibinden-464171663/detay

Bunda ise cok gitmeyip 1.20 ile ayni yakan bir motara sahip pazarlikla 55 civarina cekilecegini dusunuyorum he bide önden araci paylasmamis o ilanda cok garibime gitti ama temiz duruyor

2010 MODEL 66 BİN KM DE PASSAT 1.4 TSİ COMFORTLİNE DSG 7 İLERİ
İlan No: 463105675
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...assat-1.4-tsi-comfortline-dsg-463105675/detay

Veeeeee bu benim favorim olan ama arama kriterlerimize uymayan ablamla annemin kesinlikle karsi ciktigi babamin park yeri bulmak zor olur dedigi ama benim almak icin can attigim arac.......
Ilk ilandaki adamın turbodan haberi yok sanırım 2.0 şart şart şart diye bağırmış da aynı motoru ben de kullanıyorum aynı beygir gücündeki 1.4tsi 0-100'de öpücük kondurur. Şu tarz ilanlara ayar oluyorum arabanın durumunu özelliklerini yaz, gerisini biz düşünelim karar verelim 1.6 yeter mi yetmez mi diye.

omercanyumusakk

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
104
30
995
Ilk ilandaki adamın turbodan haberi yok sanırım 2.0 şart şart şart diye bağırmış da aynı motoru ben de kullanıyorum aynı beygir gücündeki 1.4tsi 0-100'de öpücük kondurur. Şu tarz ilanlara ayar oluyorum arabanın durumunu özelliklerini yaz, gerisini biz düşünelim karar verelim 1.6 yeter mi yetmez mi diye.

Dogru söylüyorsunuz cok ustelemis onu bende farkettim ama gercekten var sanirim oyle biseu 1.6 da 2 litreyle ayni hatta daha fazla yaktigi oluyormus ayni motoru sizde kullaniyormusunuz istanbul ici kac litre yakiyorsunuz asagi yukari

MAGİRUS

Panpa
8 Eyl 2016
620
1,460
2,520
İstanbul
Marka
Nissan
Dogru söylüyorsunuz cok ustelemis onu bende farkettim ama gercekten var sanirim oyle biseu 1.6 da 2 litreyle ayni hatta daha fazla yaktigi oluyormus ayni motoru sizde kullaniyormusunuz istanbul ici kac litre yakiyorsunuz asagi yukari
Benimki 2006 3.20I düz hesap normal şehiriçi kullanım 10L yakıyor ama pompa fişi ile hesapladiginda 62-63kr civarı yakıyor. Uzun yolda 400km ortalama 152km ortalama hız 5 kişi full bagaj 8.2 ile gittik.

omercanyumusakk

Elit Apaçi
8 Eyl 2016
104
30
995
Benimki 2006 3.20I düz hesap normal şehiriçi kullanım 10L yakıyor ama pompa fişi ile hesapladiginda 62-63kr civarı yakıyor. Uzun yolda 400km ortalama 152km ortalama hız 5 kişi full bagaj 8.2 ile gittik.

Sakaryada okuduğum icin sadece hafta sonlari ve yazin kullanacam oyuzden cok dert etmiyorum yakiti 1.6inin asagi kalir yani yokmus ama uzun yolda uzuyormus diye duydum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım