45 bin lira otomatik

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Herkese merhaba
45 bin liraya kadar sorunsuz parçası ucuz kmsi aşırı yüksek olmayan az yakan arıza yapma oranı düşük hb veya MPV araç önerilerinizi bekliyorum.tesekkurler

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Eğer temizini bulmaya inanırsanız benzer bütçe aralığında MPV olarak Ford C-Max öneririm. Yakın zamanda 2005 model 1.6 tdci trend paket satın aldım. Tanıdığım birinden aldığım için sorun yaşamadım, başka birinden olsaydı muhtemelen almazdım. Temiz bulabilirseniz, bir de ghia paket olursa tadından yenmez. bir MPV'ye göre yol tutuşu ve sürüş keyfi aşırı iyi...

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Şanzımandan memnun musunuz kronik bir problemi var mı veya bir sorun yasayan var mi

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Şanzımandan memnun musunuz kronik bir problemi var mı veya bir sorun yasayan var mi
Hocam başlığı şimdi gördüm ya kusura bakmayın. :) focus 2'nin dizel+otomatik kombinasyonunda CVT şanzıman var ve sanırım Ford tarihinde kullanılmış en sorunlu şanzıman. Benzinli versiyonlarında tork konvertörlü 4 ileri var diye biliyorum. Ben manuel kullanıyorum.

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Hocam başlığı şimdi gördüm ya kusura bakmayın. :) focus 2'nin dizel+otomatik kombinasyonunda CVT şanzıman var ve sanırım Ford tarihinde kullanılmış en sorunlu şanzıman. Benzinli versiyonlarında tork konvertörlü 4 ileri var diye biliyorum. Ben manuel kullanıyorum.
Teşekkürler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım