KAPALI 55 Bin - 60 Bin TL bandında araç önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Arkadaşlar merhaba, 55-60 bin TL bandında sıfır yada ikinci el temiz ve benzinli önerirseniz az yakan bir araç tavsiye edebilir misiniz ? Bakıyorum bakıyorum işin içinden çıkamıyorum. Benzinli araç tecrübem yok daha önce o yüzden nelere bakmam gerektiğini bilmiyorum sizlere danışmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim iyi forumlar.

emrcnd

Profesör
8 Eyl 2016
79
240
1,060
2016 model rapid bulabilirsen 56 bine 0 rapid alabilirsin geçen ay baz donanım 1.2 tsi rapid 56 bine aldım 2016 model olduğu için
Astra sedan tercih edebilirsiniz 60 bin civarı fiyatı vardı ama lpg şart gibi yakıtı üzebilir

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
O fiyatlara temiz, az yakan çok kaçan turbo motorlu C segmenti araçlar bulabilirsiniz. 308, Leon, Octavia, Golf, Jetta en mantıklı seçenekler. Ben tercihimi Golf'ten yana kullanırım.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Benzinli az yakan
Bende dizel az yakan bir araba önerdim sorun nedir acaba? Konuyu açan arkadaş uyarsa anlarım da siz neye bu kadar takıldınız?

Arkadaşlar merhaba, 55-60 bin TL bandında sıfır yada ikinci el temiz ve benzinli önerirseniz az yakan bir araç tavsiye edebilir misiniz ? Bakıyorum bakıyorum işin içinden çıkamıyorum. Benzinli araç tecrübem yok daha önce o yüzden nelere bakmam gerektiğini bilmiyorum sizlere danışmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim iyi forumlar.

Kardeşim Allah C5 in belasını versin sen golf al geç en iyi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hyundai i20 1.2
Donanıma göre 0km ya da az km'li 2. el alabilirsiniz. Atmosferik benzinli motorlar genel olarak sorunsuzdur.
Yazdığım model özelinde ise bakım maliyetleri Alman markalarına göre daha iyidir. Az yakar, doğru orantılı olarak da az gider. Ama hiçbir yokuşta bırakmaz, işinizi görür.

Son düzenleme:

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
i20 1.2 az yakan çok sessiz bir motora sahip. Gidişinde ve çekişinde hiç bir sorun yok.
1.2 tsi motora sahip araçlar da az yakar fakat kmsi düşük veya 0km tercih edilmeli. Bakım maliyetinin daha az olması ve motor açısından sorunsuzluk isteniyosa tabi ki de atmosferik önceliğiniz olsun

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
İstediğimi yazarım size ne bunu anlamadım beğenmiyorsanız yazdığımı şikayet edip engelleyin bende az yakan bir dizel önerdim ne var bunda hala sorup sorup duruyorsunuz keyfimden yazdım işte
İstediğinizi yazın da bunu gidin mesela bir blog sayfasında yazın, benzinli araba arayan kişiye dizel alakasız bir araba önermeyin, o zaman müdahele ederim. Ayrıca niye şikayet edeyim ortada bi' şey yok.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
İstediğinizi yazın da bunu gidin mesela bir blog sayfasında yazın, benzinli araba arayan kişiye dizel alakasız bir araba önermeyin, o zaman müdahele ederim. Ayrıca niye şikayet edeyim ortada bi' şey yok.
Burası forum bende başka bir fikir vermek istedim istediğimi yazarım bu babamı bile ilgilendirmezken sen kim oluyorsun da bide müdahale ederim diyorsun komik oluyor cidden sen istediğini müdahaleyi yap bakalım ben bekliyorum :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Konu kilit, bakacağım.

Edit1: Sohbete ve araç önerilerine devam. Devam etmemesini rica ediyorum.

Son düzenleme:

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyeleriniz için sanırım ilk mesajımda yanlışlık yapmışım dizel veya benzinli diyecektim dizel yazmamışım. Önerileriniz için teşekkür ederim hepinize. Tartışmaya yol açtığım içinde kusura bakmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım