KAPALI 55 Bin - 60 Bin TL bandında araç önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Arkadaşlar merhaba, 55-60 bin TL bandında sıfır yada ikinci el temiz ve benzinli önerirseniz az yakan bir araç tavsiye edebilir misiniz ? Bakıyorum bakıyorum işin içinden çıkamıyorum. Benzinli araç tecrübem yok daha önce o yüzden nelere bakmam gerektiğini bilmiyorum sizlere danışmak istedim. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim iyi forumlar.

karyel

Profesör
2 Kas 2016
313
441
1,395
40
Araç segment olarak büyüdükçe yaş, km v.s artacaktır. otomatikman sorun çıkarma potansiyeli de artar. yapacağınız km 10-12 k yı geçmiyorsa, genişlik çok önemli değilse; b veya b-c arası benzinli otomatik sıfır bi araç alın örneğin; skoda rapid spaceback 1.2 tsi dsg. 65 k'ya verirler. veya fabia 1.2 tsi 110 bg dsg 60 k ya alırsın. veya bunların manuellerini 5 k uyguna alırsınız. Peugeot 208 1.2 puretech 110 bg eat6 olabilir.
hepten sorunsuz olsun derseniz; i20 1.2 atmosferik motor 84 bg, manuel şanzıman. çok iyi gitmez ama yakıtta da çok üzmez, iç genişliği de fena değildir. tipi segmentinde en güzeli.

becool

Profesör
1 Nis 2017
177
450
1,235
27
Antalya
Hyundai i30 1.6 benzinli motoruna bir bak gdi di sanirim.manuelde yakit tuketimi cok dusuyor malum sitede teknik ozelliklerden inceleyebilirsin atomatikle manuali ama donanimsal olarak iyidir hyundai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım